Cítite sa unavení, psychicky vyčerpaní a vyflusnutí z rýchleho životného tempa?

 

Potrebujete sa naučiť vypnúť? Zrelaxovať svoje teloupokojiť svoju myseľ?

 

MEDITÁCIA je liek, ktorý vám pomôže!

 

1. Odbúrava stres

2. Upokojí vašu psychiku

3. Vylieči vaše zdravie

4. Pomôže vám vyriešiť životné problémy

5. Pomôže vám objaviť cestu k vlastnej duši!

 

Meditujem už dlhé roky a výsledky môžem sama potvrdiť - vďaka MEDITOVANIU sa mi úplne ZMENIL ŽIVOT k lepšiemu. Začala som KOMUNIKOVAŤ s vlastnou dušou a OBJAVILA som svoje poslanie.

 

Nemusíte byť 6 ROKOV ZAVRETÝ v jaskyni, stačí 15 MINÚT DENNE!!!

 

Rada vás to naučím!

Pripravila som pre vás eBook Meditácia - manuál začiatočníka.

 Je to praktický a inšpiratívny sprievodca, ktorý vám  jednoducho a účinne pomôže začať meditovať a nájsť cestu k vlastnej duši.

Viac ako 100 strán mojich skúseností dostanete zrozumiteľne, rýchlo a jednoducho!

Vďaka eBooku rýchlo a efektívne naučíte:

 • čo všetko na meditovanie potrebujete,
 • ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie,
 • ako si pomôcť hudbou, vôňou, kameňmi,
 • v akých polohách môžete meditovať,
 • ako vedome dýchať, ako sa vhodne obliecť na meditovanie,
 • ako vizualizovať a zapojiť do meditovania všetky svoje zmysly,
 • ako sa uzemniť, techniky uvoľnenia tela, vyčistenia mysle.

Prečo práve ja?

Viem, čo všetko na meditovanie potrebujete - ako si vytvoriť vhodný priestor, ako si pomôcť hudbou a vôňou, ako sa uzemniť a vyčistiť si myseľ, ako vizualizovať a veľa ďalších vecí, ktoré vám uľahčia vstup do sveta MEDITOVANIA.

 • Meditujem už roky a vďaka tomu som začala komunikovať s vlastnou dušou.
 • Cez odkazy v meditáciách som pochopila poslanie a potreby mojej duše.
 • Napísala som a vydala knihu, ktorá hovorí o tom, ako mi meditácie pomohli na ceste k sebe.
 • V meditáciách zažívam vízie, ktoré dokážem premeniť na odkazy zhora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete do eBooku nahliadnuť?

EBOOK MÁ 5 ČASTÍ:

 • 1
  Úvod - čo všetko vám meditácia PRINESIE.
 • 2
  Ako si vytvoriť vhodný PRIESTOR pri meditovaní (priestor, hudba, kamene, vôňa, atď.)
 • 3
  POLOHY pri meditovaní, vhodné dýchanie, oblečenie.
 • 4
  Ako začať VIZUALIZOVAŤ, ukážky a účinné a jednoduché cvičenia.
 • 5
  Techniky UPOKOJENIA a VYČISTENIA mysle, uzemnenie tela.

Meditovanie, vizualizovanie, vyprázdnenie a vyčistenie mysle či uvoľnenie tela sa dá naučiť.

 

Rada vám s tým pomôžem!

 

Moje doterajšie skúsenosti a poznatky z meditovania - tipy, inšpirácie, návody som spísala v

eBooku Meditácia - manuál začiatočníka.

 

 

VIAC AKO 100 STRÁN!

DESIATKY FOTOGRAFIÍ A NÁVODOV!

K eBooku získavate aj 3 skvelé bonusy ZDARMA!

3 vizualizačné cvičenia v mp3

 

Všetky tri vizualizačné cvičenia dostanete nahraté v mp3 formáte, ale aj v písanej podobe. Vďaka nim si precvičíte všetky svoje zmysly, aby boli vaše zážitky z meditovania čo najintenzívnejšie. 

3 druhy meditačnej hudby

 

Vybrala som pre vás nahrávky 3 druhov meditačnej hudby, ktoré vám môžu uľahčiť vstup do meditácie. Nájdete tam vážnu hudbu, ale aj anjelskú.

3 kapitoly z knihy Meditácia - cesta k sebe

Pripravila som pre vás aj výber troch kapitol z mojej knihy Meditácia - cesta k sebe. Kniha rozpráva môj inšpiratívny príbeh na ceste k vlastnej duši a objavovaniu jej poslania a potrieb v tomto živote. 

Cena eBooku je 22,90 eur.

Zdá sa vám to veľa?

Za túto cenu vás raz ostrihajú v kaderníctve alebo kúpite 3 balíky plienok pre dieťa. 

V mojom eBooku však získate niečo s oveľa vyššou hodnotou - naučíte sa meditovať a spájať sa s vlastnou dušou! 

Už viac nemusíte investovať ani do drahých seminárov, alebo hrubých kníh. Ja som si touto cestou prešla za vás. Odžila som si desiatky meditácií, v ktorých som komunikovala s vlastnou dušou. Nastal čas ukázať vám, ako si k tomu vytvoriť ideálne podmienky.

Možno teraz v kútiku duše pochybujete či to zvládnete alebo či je eBook pre vás to pravé. Nemusíte sa obávať. V prípade vašej nespokojnosti vám do 14 dní od zakúpenia eBooku vrátim peniaze späť na účet. Stačí mi iba napísať na mail uvedený v kontaktoch.

Referencie


Žijeme v dobe, kde stále musíme pre svoj život za niečo bojovať (alebo proti niečomu) – bojujeme za to, aby mohli naše deti žiť lepšie, bojujeme za slušných ľudí, bojujeme s nadriadenými, bojujeme, aby sme mali finančný dostatok, bojujeme za to, aby nám v obchodoch nepredávali jedlo, čo inde vyhadzujú ako nekvalitné, bojujeme za to, aby naše zdravotníctvo začalo ľudí liečiť a nie ťahať z nich ďalšie peniaze a naše školstvo neničilo duše našich detí, bojujeme, ledva oči otvoríme.

Tento boj je neuveriteľne stresujúci a tak nám padajú vlasy a chorľavie naše telo a duša trpí. Stres je vlastne najhoršie čo sa nám môže diať. Vieme, že by sme mali oddychovať a relaxovať, ale nevieme vypnúť myseľ a strácame samých seba v boji za materiálnymi vecami (ktoré sú pre život nevyhnutné). Ono sa to pekne povie vyčisti si hlavu od myšlienok, ale realizovať to je tak ťažké. Monikin e-book vám ponúka tak jednoduché riešenie, až je tomu ťažké uveriť.

Meditácia. Upokojenie seba, nájdenie odpovedí, zharmonizovanie seba v každom ohľade - myseľ, telo, duša. Je určený pre úplných začiatočníkov, pretože vám vysvetlí do detailov, ako sa na meditáciu pripraviť, aké pomôcky k meditovaniu môžete použiť na zosilnenie účinku. Naučí vás techniky uvoľňovania mysle, ktoré nech už sa vami ženú akékoľvek myšlienky skutočne zaberú.

Dokonca aj tí skúsenejší, ktorí meditujú už dlhšie, sa môžu niečo priučiť, napr. o oltári, kameňoch, vhodnej hudbe, práci s mandalami, vonných tyčinkách, vedomom dýchaní a veľa ďalších tipov. Informácie sú prehľadne a jasne podávané s praktickými radami ako na to, či kde vhodné pomôcky nájsť (častokrát aj zadarmo). Mojimi favoritmi sú tri cvičenia, ktoré dostanete zdarma vo forme mp3 a ktoré vám pomôžu naštartovať vizualizáciu ako jednu z techník, ktorá sa pri meditácii používa. Sú skvelé!

Analýza Americkej asociácie srdca zistila, že meditácia eliminuje rizikové faktory srdcových ochorení. Konkrétne znižuje stres a úzkosť ako aj krvný tlak. Už predchádzajúci výskum spojili meditáciu s množstvom iných zdravotných prínosov vrátane posilnenia imunity či utlmenia zápalov v tele.

Richard Davidson skúmal mozog tibetských mníchov, ktorí sa v meditácii ponorili do stavu milujúceho súcitu. Výrazne sa im prekrvili tie časti, ktoré zodpovedajú za emocionálne skúsenosti, ako sú láska a súcit. „To dokazuje, že prostredníctvom konkrétneho duchovného tréningu sme schopní kultivovať svoj stav šťastia,“ komentoval výsledky dalajláma.

Amishi Jha z University of Miami zase skúmala vplyv meditácií na amerických vojakov. Zistila, že tým, čo každý deň meditujú, sa zvýšila výkonnosť pracovnej pamäti, zlepšila sa ich schopnosť koncentrácie a cítili sa duševne vyrovnanejší.

Podľa Schnabela nám meditácia pomôže aj prelomiť to, čo nazýva informačným otroctvom. Stále prijímate informácie a reagujete na ne, aby ste nestrácali kontakt s realitou. Cieľom meditácie je však na tieto informácie nereagovať.


Tak a teraz tú teda ostáva iba jedna otázka. Prečo ste s meditáciou ešte nezačali, keď vám môže pomôcť? Lebo neviete ako na to? Tak začnite práve tu a teraz. Prečítajte si Monikin e-book Meditáca manuál začiatočníka.
Katka BenkováSpiritual coach
Milá Monika, ďakujem ti za túto e-knihu. Prečítala som ju jedným dychom a budem sa k nej zakaždým vracať. Som ti vďačná zato, že konečne viem presný postup, čo pri takej meditácii je potrebné vykonať a ako sa do nej pustiť. Sú tu jasné a stručné informácie, ktoré Vám pomôžu v začiatkoch. Či sa jedná o vybratie vhodného priestoru, vhodnej polohy alebo rôznych relaxačných a iných doplnkov. Tvoju e-knihu odporúčam každému, kto by chcel začať meditovať, ale nevie ako nato:-).
Gabi, M.
Ebook sa mi veľmi páči. Zhltla som ho skoro na jedno posedenie :-). Pri čítaní som sa cítila ako na stretnutí s kamarátkou pri čaji. Je ľahko pochopiteľný a inšpirujúci. Už len nájsť si čas a začať meditovať :-).
Zuzka Svobodováwww.zuzkaart.sk
Děkuji za tento e-book, který je velmi podrobným návodem pro ty, kdo chtějí začít pracovat sami na sobě. Našla jsem zde konkrétní rady a zkušenosti autorky, což oceňuji asi nejvíce. Do této praxe se může pustit opravdu každý i bez předchozích zkušeností.
Iveta Mutlováwww.ivetamutlova.cz

Meditácia je cesta 

k sebe a vlastnej duši,

k pokojnej mysli

a ku zdraviu!