"Vaša duša je ako vesmír – nekonečná a plná odpovedí, ktoré tam na vás čakajú, stačí sa len načiahnuť! Mnoho ľudí nenaberie odvahu a trápia sa celý život. Nájdu sa však aj takí, ktorí chcú mať život vo vlastných rukách. Zozbierajú silu a odvahu a pustia sa do toho."

 • Chcete zmeniť svoj život, aby ste boli šťastnejší?
 • Túžite sa vydať na cestu premeny svojho JA?
 • Obávate sa však toho, čo vás na nej čaká?
 • Chcete sa inšpirovať skúsenosťami druhých?
 • Chcete pomôcť pri premene vlastného života?

Aj ja som našla odvahu a vydala som sa na cestu duchovnej premeny. Tiež som mala OBAVY z toho, čo mi prinesie. Nakoniec ma však táto úžasná CESTA zaviedla k vlastnej DUŠI a pochopila som svoje POSLANIE v tomto živote.

 

Svoj PRÍBEH som sa rozhodla ZDIEĽAŤ. Aby všetci, ktorí sa vydali na svoju duchovnú cestu vedeli, aké VÝZVY, TEMNÉ ÚDOLIA, no aj krásne POZNANIA ich čakajú. 

Napísala som a vydala tlačenú knihu Meditácia - cesta k sebe.

Rozpovie vám môj príbeh a pochopenia, ktoré mi priniesli stretnutia s vlastnou dušou.

Viac ako 100 strán odžitého životného príbehu, viac ako 50 farebných vízií z meditácií!

Vďaka mojej knihe Meditácia - cesta k sebe:

 • sa dozviete, čo všetko môžete na ceste k sebe a vlastnej duši zažiť,
 • zistíte, ako cez meditácie načúvať potrebám vlastnej duše,
 • inšpirujete sa problémami a temnými údoliami, ktorými som na mojej ceste k sebe prechádzala,
 • dočítate sa, ako získavať odpovede na životné otázky,
 • zistíte, ako vám môžu meditácie a liečivé kamene pomôcť uzdraviť vaše telo, dušu, ale aj vzťahy,
 • dozviete sa, čo všetko môžete v meditáciách zažiť a aké vízie vám môžu prichádzať.

Chcete do nej nakuknúť, čo tam na vás čaká?

 

Pozrite si toto krátke VIDEO. Načítala som pre vás ÚRYVOK :-).

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Pripravila som pre vás aj OBSAH knihy a TRI KAPITOLY. Stiahnite si ich a začítajte sa do môjho príbehu CESTY K DUŠE.

 

Kniha zachytáva príbeh časti môjho života, počas ktorej som zažívala intenzívny prerod samej seba. Vnímala som to ako nevyhnutné kroky k tomu, aby som začala byť konečne šťastná a naplnená.

 

Počas tých rokov som objavila cestu meditácie, vďaka čomu sa viem zastaviť, utíšiť a rozprávať s vlastnou dušou.

 

Rada vám svoj príbeh rozpoviem, aby ste sa aj vy mohli inšpirovať a odhodlať vykročiť na svoju vlastnú cestu!

 

 

Meditácia - cesta k sebe

Môj príbeh o ceste k sebe, ktorý vás môže inšpirovať a zbaviť obáv či neistôt z duchovnej premeny.

Viac ako 100 papierových strán života, viac ako 50 farebných vízií z meditácií!

Ku knihe získavate 2 skvelé BONUSY!

1 konzultáciu emailom v hodnote 30 eur

Ak neviete ako začať na svojej ceste k sebe, môžete mi napísať. Ja sa na vás naladím a pripravím vám odporúčania a kroky treba najskôr absolvovať alebo čo robiť, aby ste sa vydali na cestu k vlastnej duši.

 

Strom života - strom lásky k sebe ©

Strom života - strom lásky k sebe je projekt, ktorý som vytvorila pre ľudí, ktorí potrebujú podporiť a znova objaviť lásku k sebe.  Cez personalizovaný strom života a afirmácie lásky si vytvoríte vlastný strom lásky k sebe, ktorý rozžiari lásku k vlastnej duši a telu vo vašom srdci.

Táto kniha je kľúčom k posunu na vašej ceste. Nájdete v nej veľa informácií, posolstiev, veľa pravdy, ale hlavne inšpirácií, ktoré vám pomôžu odhodlať sa začať komunikovať s vlastnou dušou

Cena knihy je 17,90 eur

Zdá sa vám to veľa?

Za takúto cenu vám kaderníčka raz zafarbí vlasy. No, tento efekt je po mesiaci fuč.

Ak však túto sumu investujete do nákupu mojej knihy získate niečo, čo vám dodá odvahu začať žiť inak, šťastnejšie!

Dozviete sa unikátne informácie, inšpirujete sa meditačnými víziami, prečítate si príbeh o ceste spájania sa s vlastnou dušou, ktorý vám ukáže ako možno využiť odkazy získané v meditáciách pre zmenu svojho života!

Navyše získate krásnu hrubú knihu v tvrdých vesmírnych doskách so striebornou ražbou a s viac ako 50timi farebnými kresbami, ktorá môže navyše poslúžiť aj ako pekný a vkusný darček pre niekoho, o kom viete, že sa na svojej duchovnej ceste nachádza.

V prípade, že po prečítaní knihy budete mať pocit, že nesplnila vaše očakávania, napíšte mi na mail v kontaktoch a do 14 dní od prijatia platby vám vrátim peniaze spať na účet. Prosím do mailu mi napíšte aj číslo účtu, na ktorý treba poslať peniaze. Ďakujem 🙂

Čo vravia na knihu moji čitatelia?


„Stretnutie s Monikou bolo ako kúzlo. Ako keď sú dve duše, ktoré sa majú stretnúť a nič na svete im nemôže zabrániť, aby sa tak stalo. Ako inak vysvetliť, ako som sa ocitla na mieste, kde som nemala žiadny dôvod byť. Iba ak ten, že som žila v období, keď som sa nechávala unášať prúdom. Robila som to, čo mi moja intuícia hovorila, počula som výrazne svoje „ja“ a nasledovala ho bez otázok. A preto sa tak mohlo stať.

Monike sa podarilo v tejto knihe preniesť na papier kúsok z jej čarovného sveta meditácii, symboliky a duchovnej cesty. Tak ako sa postupne začítate do jej meditácii a ponoríte do jej vizualizácie prostredníctvom kresieb, tak postupne pochopíte, že všetci na ceste k duchovnému rozvoju učíme načúvať potrebám vlastnej duše, ktorá má svoje poslanie a cieľ.

Čím bližšie k pochopeniu potrieb duše sa nachádzame, tým väčší zmysel nám dávajú naše životné skúsenosti, ľudia, ktorých na svojej ceste stretávame, trápenia a bolesti, ktoré prežívame. Nastane taký „aha“ efekt, keď pochopíme, že všetko má svoju príčinu a všetko je k nášmu vývoju nesmierne potrebné. To nám zase pomáha k ľahšiemu odpusteniu sebe a iným a to následne k prijatiu seba ako bytosti.

To však „ako a kedy“, to je naše vlastné rozhodnutie, pretože nič silnejšie ako slobodná vôľa nie je. Táto kniha dáva možnosť vybrať si ako jednu z techník pochopenia a rozvoja práve meditáciu ako techniku láskavú, liečivú, upokojujúcu a vysvetľujúcu, takú akou je celý anjelský svet. Pretože láska je odpoveď. Na všetky otázky. Vždy.

Prajem vám, aby kniha, ktorú držíte bola vašou cestou a odpoveďou.“
Katka BenkováSpiritual coach
„Kniha je nádherná. Bola to tvoja cesta, cesta meditácie. Nie každý ide touto cestou, lebo nie každému sa otvoria brány tak rýchlo, ako tebe. Hlavne v časoch Matrixu, kedy ľudia nežijú, ale priam klušú…..“
Pavel Hirax BaričákSpisovateľ
„V prvom rade treba vedieť, co od knihy očakávate, resp. co sa chcete dozvedieť a naučiť, pretože návod k meditácii ako takej v nej nenájdete. V tomto prípade sa jedna skôr o denník autorky, v niektorých častiach veľmi osobný, možno až intímny, ale práve vďaka týmto pasážam som pochopila, co chce autorka povedať a podarilo sa mi pochopiť „cestu poznania“. Obdivujem odvahu zhmotniť svoje pocity a myslienky, odporúčam prečítať si 🙂 „
Andrea
„Krásna práca, osobná, jedinečná ako každý človek, osud. A predsa rovnaká v tom, že podobnou cestou sme si prešli snáď všetci „hľadajúci“ 🙂 Nech je táto knižka pomôckou pre hľadajúcich, pre všetkých, ktorí chcú vedieť a vidieť viac, ako je dovolené očiam. Nech pomôže každému, kto chce nazrieť za oponu viditeľného sveta, do úžasného sveta jemnohmotných bytostí. No to je len začiatok. Ako je uvádzané v knihe, cez meditácie sa dopracujete k mnohému, čo pomôže nie len Vám, ale aj Vašim blízkym, či pomôže úplne cudzím v ich Ceste. S láskou ďakujem za maličký kúsok mojej práce, spomenutý v knižke.“
Mária BulkováAutorka VIDA systému
Boh,Ježiš,Archanjeli-všetci mali pravdu Vaším poslaním je písať. Ani nedokážem slovami opísať ako na mňa Vaša kniha zapôsobila. Niektoré riadky som s úžasom čítala dvakrát,pretože som nemohla uveriť vlastným očiam. Boli to akoby odpovede na moje vlastné otázky. Niečo neopísateľné. Z celého srdca Vám ďakujem,že ste ma pred časom prijali do skupiny cesta k sebe aj za vašu knihu,ktorá ma nesmierne naplnila a obohatila. Pevne verím, že raz Vás stretnem aj osobne. Boh Vás žehnaj.
Alenka

DUŠA JE AKO GALAXIA

 

Chcete sa aj vy vydať so mnou na vzrušujúcu cestu poznávania vlastnej duše?