Vyčerpáva vás nekonečné uspávanie vašich detí? Nestačí im iba rozprávka a v posteli nevedia zaspať? Unavuje vás to a oberá o energiu?

 

 

Nemusíte sa každý večer s vašimi deťmi TRÁPIŤ pri USPÁVANÍ.

 

Stačí, ak si vytvoríte RITUÁLY, ktoré budú vaše deti MILOVAŤ a zároveň ich budú s LÁSKOU pripravovať na prechod do KRAJINY SNOV.

 

 

Rada vás naučím a inšpirujem, ako uspávanie vašich detí premeníte na vzácny čas, na chvíle plné lásky a pokoja, ktoré nebudú nikoho stresovať, ale práve naopak - UZDRAVOVAŤ!

 

Napísala som pre vás knižku

UZDRAVUJÚCE MODLITBIČKY PRE DETI A RODIČOV. 

0
rodičov si objednalo túto uzdravujúcu knižku a rozhodlo sa zmeniť uspávanie svojich detí!

Pýtate sa prečo sú uzdravujúce?

 

Pretože, keď sa ich budete s deťmi spolu modliť, budú do vašich sŕdc prúdiť láska, pokoj a tak budú uzdravovať vašu dušu aj telo. Budú meniť vašu myseľ a tým aj vaše životy.

 

 

"Modlitby nemenia svet. Menia však ľudí a tí môžu zmeniť svet!

Albert Schweitzer

 

Vďaka knižke Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov:

  • sa dozviete o tom, prečo je čas zaspávania pre deti taký dôležitý,
  • sa inšpirujete tým, ako vyzerajú naše uspávacie rituály,
  • dostanete tipy, ktorými môžete obohatiť váš čas uspávania deti,
  • naučíte sa, ako vytvoriť dobrý uspávací rituál, ktorý skutočne funguje a dieťa naladí do pokoja a lásky,
  • dostanete 17 modlitbičiek, ktoré sa môžete modliť s deťmi, ktoré spustia u vás uzdravujúce procesy,
  • pochopíte dôležitosť a silu modlitby.
  • naučíte sa, ako pomôcť pri uspávaní deťom "opraviť" zlé zážitky, ktoré zažili,

Knižka má 2 časti:

1.

Jej prvá časť hovorí o uspávaní a jeho dôležitosti pre detskú dušu. Prináša tipy na uspávacie rituály, ktoré môžu byť pre vás zaujímavou inšpiráciou. 

2.

V druhej časti je 17 modlitbičiek o anjeloch, vílach, duši, hračkách, drakovi, stromoch, Zemi, dúhe, za zdravie a iné, ktoré pomôžu začať uzdravovať dušu i telo. 

 

Zbavte sa nekonečného uspávania detí, ktoré je pre vás aj pre nich nekonečným utrpením.  

 

Premeňte tieto chvíle na doslova čarovný čas, vďaka ktorému ich pripravíte na krásny a pokojný spánok. 

Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov

vám s tým pomôžu!

Chcete nahliadnuť do vnútra knižky?

42 strán jedinečného textu!

17 uzdravujúcich modlitieb pre deti od cca 2 - 7 rokov!

Tipy, čo zahrnúť do uspávacieho rituálu!

Ako môžete využiť uzdravujúcu moc uspávania na opravenie zlých zážitkov!

Špeciálne malá a tenká, aby sa zmestila pod vankúš a do detských rúk!

Iba tie najdôležitejšie slová a informácie v tvrdej väzbe s krásnym motívom!

Na ukážku som pre vás pripravila básničku o drakovi v hrudi. Každý z nás má "svojho draka v hrudi" a potrebuje ho skrotiť. Je dobré sa s deťmi v období ich vzdoru rozprávať o tom. Môžete mu to vysvetliť aj takto - v obrazoch. Lepšie to dokáže pochopiť a prijať. 

Akvarelové ilustrácie v knižke sú od našej dcérky Hanky, ktorá ich s láskou namaľovala pre všetky detičky. Verím, že každé dieťa v nich bude vidieť to, čo potrebuje. 

POZOR!

Nejde o modlitby v tradičnom kresťanskom duchu, ale o modlitbičky, ktoré otvárajú naše duše a srdcia vďaka porozumeniu sebe samému, druhým ľuďom, ale aj prírode.

Ku knižke získate 3 jedinečné BONUSY na čítanie!

mini eBook 10 tipov pre šťastnejšie dieťa

 

eBook som vytvorila pre vás ako súbor tipov, ktoré vám pomôžu, aby vaše dieťa bolo šťastnejšie a váš vzájomný vzťah sa prehĺbil a posilnil. Vďaka nemu podporíte rozvoj jeho ducha, talentu, ale aj vnútorné cítenie. 

 

Liečivú rozprávku z našej knižky Kryštálové rozprávky

Jedným z bonusov je aj liečivá rozprávka z našej tlačenej knižky Kryštálové rozprávky, ktorá deťom prináša príbehy o daroch Matky Zeme, ale aj prírodných slávnostiach a kolobehu roka. Celú knižku nájdete tu na blogu. Rozprávku dostanete v elektronickej verzii. 

Tipy na večerné rozprávky

 

Vybrala som pre vás krásne knižky, ktoré môžete svojím deťom čítať na dobrú noc. Posilnia ich lásku k sebe, ale aj k prírode. Rozvinú v ich duši krásno a dobro. Pridala som aj tipy, ako pre deti vymyslieť na dobrú noc vlastnú rozprávku.  

Mám pre vás ku knižke LIEČIVÝ DARČEK!

Keďže viem, akú majú liečivé kryštály moc a že pomáhajú aj deťom pri zaspávaní a sladkých snoch. K mojej knižke dostanete aj 10 % zľavu na sadu liečivých kmeňov na spanie.

Cena knižky je 12,90 eur

Zdá sa vám to priveľa za takú malú knižôčku?

Knižka má pevnú väzbu, je farebná aj vo vnútri a má unikátny obsah. Za cenu menšiu ako stojí jedna malá bábika či autíčko, lepšie farbičky alebo balík plienok, ktorý miniete za pár dní, sa vaše uspávanie detí môže premeniť na oázu lásky a pokoja. Hračky sú pre vaše deti len chvíľkovým potešením, no táto knižka môže vašej rodine zmeniť život

Knižka síce nemá veľa strán, lebo to ani nie je jej účelom. Má však v sebe obrovskú hodnotu - jej text, ale aj modlitby dokážu zmeniť váš vzťah s dieťaťom, ale aj k sebe. Dokáže uzdravovať telo i dušu. 

Už sa viac nemusíte po večeroch trápiť a vymýšľať, ako zase deti uspíte. Ja vás naučím, ako si vytvoriť rituály, ktoré ich upokoja a pripravia na cestu do krajiny snov

O knižke povedali

Zaujalo ma, ako je v knižke napísané: „Nie je veľká počtom strán, ale je bohatá svojou hodnotou, ktorú ukrýva.“ Knižka krásne opisuje, že aj keď svoje deti niekedy uspávam hodinu, je dar s nimi tráviť čas, pretože za chvíľku vyrastú a tráviť toľko čas so mnou už nebudú chcieť. Pomohla mi, ako zmeniť večerný rituál k spaniu detí. Myslela som si, že treba si proste ľahnúť a spať. No po prečítaní knižky som sa rozhodla, že budem s deťmi pred spaním aj komunikovať o ich celom dni, čo sa im a aj mne páčilo a čo naopak nie. Tiež mi ukázala, že mám možnosť napraviť v ich malých hlavičkách všetko zlé čo sa im stalo tak, aby boli spokojný a šťastný. Dve modlitbičky – jedna o požičiavaní hračiek a druhá o darovaní hračiek deti natoľko zaujali, že im ich budem často čítať. Máme doma problém s požičiavaním hračiek a rovnako aj s množstvom hračiek. Po prečítaní ma prekvapilo ako deti krásne pochopili o čom sú a začali sme sa o tom rozprávať. Knižka sa pre deti stala každodennou rutinou, čo ma teší. Vždy sa večer tešia na výber modlitbičky, ktorá najbližšie zachycuje ich celodenný zážitok.
Martina, M.
Dobrý deň Monika, musím vám úprimne napísať. Nikdy ma takéto veci nezaujímali, Ale keď sme vaše modlitbičky počúvali, tak som si slzy utierala. Nič krajšieho som nepočula.
Natália

Keď som si čítala Monikinu knihu to, na čo som myslela, neboli v tej chvíli deti, ale ich rodičia. Vedomé matky a otcovia, ktorí chápu, čo je ich poslaním. Chápu rodičovstvo ako dar a výzvu zároveň. Z celého srdca sa snažia dať svojím deťom to najlepšie zo seba. Pretože to, že sa rodia indigové deti, krištáľové, dúhové a detí s vyššími vibráciami to vieme.

Preto je toľko diagnostikovaných porúch pozornosti, ADHD, hyperaktívnych detí, pretože dnešná realita, nedáva takýmto deťom dostatok podnetov a tak ak takéto dieťa má rodiča, ktorý používa iba klasické výchovné metódy, končí to traumou pre oboch – dieťa aj rodiča.

Modlitba s dieťaťom je krásna a láskavá metóda, ako ho naučiť tvoriť zámer, upokojiť myseľ a sústrediť sa, volať o pomoc anjelov. Je to taká maličká meditácia s mantrou.

Monika zároveň popisuje niekoľko techník na upokojenie dieťaťa pred spaním, rekapituláciu a analýzu dňa. Pretože šťastné a pokojné deti, môžu mať iba vyrovnaní a harmonickí rodičia.

Táto kniha aj keď nie je veľká objemom o to väčšia a významnejšia je obsahom a posolstvom. Nech je pre vás inšpiráciou, aby ste si s vašimi deťmi mohli vytvoriť vlastné modlitby, slovami, ktoré sú blízke vám. Pretože vaše deti môžu zachrániť tento svet. Nech veria na zázraky, aby ich mohli urobiť.
Katka BenkováSpiritual Coach
Zbierka modlitbičiek napísaná s láskou a zo srdca. Zhmotnené do veršov to, o čo prosíme v duchu každý deň. Pochopiteľné a pútavé pre detičky rôznych vekových kategórií, ktoré ponúkajú stráviť spoločný čas rodičov s deťmi a poďakovať sa a poprosiť Boha o rôzne veci ...zvládnuť svojich drakov, za pekné sny, za svoje hračky....
LuciaSEO