Vyčerpáva vás nekonečné uspávanie vašich detí? Nechcú ísť spať a v posteli nevedia zaspať? Unavuje vás to a oberá o energiu?

 

 

Aj ja som našu dcérku uspávala každý večer viac ako hodinu a neskutočne ma to VYČERPÁVALO. Doslova sme sa spolu TRÁPILI, kým sa jej podarilo zaspať. 

 

No potom som pochopila, že uspávanie detí je DAR, ktorý sme dostali, aby sme ich pripravili KAŽDÝ VEČER na prechod do KRAJINY SNOV.

 

Rada vám pomôžem vytvoriť si "uspávacie rituály", ktoré vám pomôžu premeniť tento vzácny čas na chvíle plné lásky a pokoja.

Napísala som pre vás

UZDRAVUJÚCE MODLITBIČKY PRE DETI A RODIČOV. 

Pýtate sa prečo sú uzdravujúce?

 

Pretože keď sa ich budete s deťmi spolu modliť, budú do vašich sŕdc prúdiť láska, pokoj a tak budú uzdravovať vašu dušu aj telo.

 

Chcete dostať MAIL, že keď bude spustený PREDPREDAJ?

 

ÁNO, chcem info o vydaní knižky

Vďaka knižke Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov:

  • sa dozviete o tom, prečo je čas zaspávania pre deti taký dôležitý,
  • sa inšpirujete tým, ako vyzerajú naše uspávacie rituály,
  • dostanete tipy, ktorými môžete obohatiť váš čas uspávania deti,
  • naučíte sa, ako vytvoriť dobrý uspávací rituál, ktorý skutočne funguje a dieťa naladí do pokoja a lásky,
  • dostanete 17 modlitbičiek, ktoré sa môžete modliť s deťmi, ktoré spustia u vás uzdravujúce procesy,
  • pochopíte dôležitosť a silu modlitby.

Knižka má 2 časti:

1.

Jej prvá časť hovorí o uspávaní a jeho dôležitosti pre detskú dušu. Prináša tipy na uspávacie rituály, ktoré môžu byť pre vás zaujímavou inšpiráciou. 

2.

V druhej časti je 17 modlitbičiek o anjeloch, vílach, duši, hračkách, drakovi, stromoch, Zemi, dúhe, za zdravie a iné, ktoré pomôžu začať uzdravovať dušu i telo. 

 

Zbavte sa nekonečného uspávania detí, ktoré je pre vás aj pre nich nekonečným utrpením.  

 

Premeňte tieto chvíle na doslova čarovný čas, vďaka ktorému ich pripravíte na krásny a pokojný spánok. 

Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov

vám s tým pomôžu!

0ľudí
už chce dostať informáciu o vydaní knižky mailom
ÁNO, chcem info o vydaní knižky

Chcete nahliadnuť do vnútra knižky?

36 strán jedinečného textu!

17 uzdravujúcich básní!

Tipy, čo zahrnúť do uspávacieho rituálu!

Špeciálne malá a tenká, aby sa zmestila pod vankúš a do detských rúk!

Iba tie najdôležitejšie slová a informácie!

Na ukážku som pre vás pripravila básničku o drakovi v hrudi. Každý z nás má "svojho draka v hrudi" a potrebuje ho skrotiť. Je dobré sa s deťmi v období ich vzdoru rozprávať o tom. Môžete mu to vysvetliť aj takto - v obrazoch. Lepšie to dokáže pochopiť a prijať. 

Akvarelové ilustrácie v knižke sú od našej dcérky Hanky, ktorá ich s láskou namaľovala pre všetky detičky. Verím, že každé dieťa v nich bude vidieť to, čo potrebuje. 

Malá knižôčka s obrovskou silou!

 

Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov.

Kto si objedná knižku v predpredaji, čakajú na neho skvelé BONUSY!

ÁNO, chcem info o vydaní knižky

O knižke povedali


Keď som si čítala Monikinu knihu to, na čo som myslela, neboli v tej chvíli deti, ale ich rodičia. Vedomé matky a otcovia, ktorí chápu, čo je ich poslaním. Chápu rodičovstvo ako dar a výzvu zároveň. Z celého srdca sa snažia dať svojím deťom to najlepšie zo seba. Pretože to, že sa rodia indigové deti, krištáľové, dúhové a detí s vyššími vibráciami to vieme.

Preto je toľko diagnostikovaných porúch pozornosti, ADHD, hyperaktívnych detí, pretože dnešná realita, nedáva takýmto deťom dostatok podnetov a tak ak takéto dieťa má rodiča, ktorý používa iba klasické výchovné metódy, končí to traumou pre oboch – dieťa aj rodiča.

Modlitba s dieťaťom je krásna a láskavá metóda, ako ho naučiť tvoriť zámer, upokojiť myseľ a sústrediť sa, volať o pomoc anjelov. Je to taká maličká meditácia s mantrou.

Monika zároveň popisuje niekoľko techník na upokojenie dieťaťa pred spaním, rekapituláciu a analýzu dňa. Pretože šťastné a pokojné deti, môžu mať iba vyrovnaní a harmonickí rodičia.

Táto kniha aj keď nie je veľká objemom o to väčšia a významnejšia je obsahom a posolstvom. Nech je pre vás inšpiráciou, aby ste si s vašimi deťmi mohli vytvoriť vlastné modlitby, slovami, ktoré sú blízke vám. Pretože vaše deti môžu zachrániť tento svet. Nech veria na zázraky, aby ich mohli urobiť.

Katka BenkováSpiritual Coach

Zbierka modlitbičiek napísaná s láskou a zo srdca. Zhmotnené do veršov to, o čo prosíme v duchu každý deň. Pochopiteľné a pútavé pre detičky rôznych vekových kategórií, ktoré ponúkajú stráviť spoločný čas rodičov s deťmi a poďakovať sa a poprosiť Boha o rôzne veci ...zvládnuť svojich drakov, za pekné sny, za svoje hračky....

LuciaSEO