OBJEDNÁVKA 

Knižka Čarovná cesta

Liečivá knižka o sile odpustenia, vďačnosti, lásky a vedomej pozornosti. Prináša príbeh malého vĺčika samotára, ktorý už viac nechce byť sám, a tak sa vydáva na druhú stranu lesa, kde žije svorka vlkov. Spoločnosť mu robí múdra a láskavá víla Amélia. Vĺčikova cesta je zároveň cestou premeny jeho duše, vďaka ktorej sa stane šťastným.

Súčasťou knižky je aj 5 jednoduchých, no účinných relaxačno-meditačných cvičení, ktoré pomáhajú deťom pracovať s emóciami strachu, obáv, ale aj úzkosti a hnevu. Zároveň ich učia, ako vďaka svojej predstavivosti môžu upokojovať telo aj dušu, pracovať s vedomou pozornosťou, vďačnosťou, sebaláskou a sebaprijatím.

Vďaka tejto jedinečnej knižke vaše deti:

  • sa naučia, že môžu dať prednosť láske a odpusteniu pred hnevom a horkosťou,
  • pochopia, že je dôležité byť vďačný za dary, ktoré dostávame,
  • zistia, že to, čomu v živote dávame pozornosť v ňom potom aj rastie,
  • uvedomia si, že odpustenie oslobodzuje,
  • pochopia, prečo je láska bez podmienok najkrajšia.

BONUSY pre vás!

  • Relaxačno-meditačné cvičenia pre deti v mp3 na stiahnutie do mobilu v hodnote 7,90 eur
  • 10 % zľava z online kurzu 4 tajomstvá LÁSKY - poukaz v hodnote 12,90 eur
  • 10 % zľavu na relaxačno-upokojujúci olej pre deti

Objednávku je možné uhradiť len vopred - online kartou alebo prevodom. 

 

Platba kartou cez bránu GO PAY je bezpečná a rýchla. Vďaka nej budete mať bonusy v emaile už o chvíľu, inheď po zrealizovaní platby. 

 

Liečivé príbehy, ktoré učia deti vedomej voľbe.

Kniha, ktorá pomáha malým aj veľkým pracovať s emóciami a učí ich, že si môžu voliť lásku a odpustenie namiesto hnevu a horkosti. 

"Naša milovaná knižka :-). Toľko lásky a poznania zhmotneného do slov. Pre deti aj pre mňa je čítanie Čarovnej cesty balzamom pre dušu."

Ahoj Monika, poviem Ti úplne úprimne a zo srdca, že toto je knižka akú potrebujeme najmä my rodičia aby sme to vedeli posunúť našim deťom, ktoré to však dávno vedia. My by sme im mali ísť príkladom a vďaka tvojej knižke získajú pohľad na úplne iné hodnoty ako je vďačnosť, bezpodmienečná láska, žiť v prítomnosti.... Je to knižka akú som ja osobne hľadala a potrebovala pre svoje deti, potrebovala som im ukázať a vysvetliť presne ako ty píšeš, že spolupráca, láska, vďačnosť, odpúšťanie sú jedinou cestou k radostnému a šťastnému životu. Veľmi krásne, citlivo a farbisto tam opisuješ prostredie, prírodu. Príbeh o odpustení bol tak dojemný že som si od srdca poplakala. Text je veľmi zrozumiteľný a príbehy sú dlhé tak akurát. Veľmi sa mi páči vlcikova premena tvoje myšlienky sú veľmi hlboké, pravdivé a čisté. Želám si zo srdca aby takáto premena nastala v celom ľudstve.
Mirka M., mama 3 detí
Otvorila som knižku celá zvedavá a bolo to také pútavé, že som to už nemohla zavrieť. Deťom je potrebné ukázať a opakovať, že sú tu, lebo ich ľúbime a stojíme pri nich nech sa deje čokoľvek Dnes sú rozprávky preplnené hnevu, závisti, násilia, nelásky, podrážania sebadôvery a pod. Ale keď je krásny, pútavý a jedinečný príbeh, ako tento tvoj, tak by som to podporila, aby to tu detskú dušičku, čo to bude s rodičmi čítať tešilo ešte viac a videla, že nikdy sa netreba vzdať a všetko dopadne dobre, keď sa tak budeme cítiť
Ivanka, K.

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@monikasobekova.sk.

Rada vám pomôžem.