OBJEDNÁVKA

Knižka Kryštálové rozprávky

Liečivé príbehy o zemských kryštáloch a bylinkách, daroch prírody, ktoré otvárajú naše oči, odomykajú srdcia a uzdravujú naše životy. Kryštálové rozprávky zároveň osvetľujú deťom i rodičom tajomstvá zemských bytostí a ich úlohy pri ochrane planéty. Približujú kolobeh roka v prírode a s ním súvisiace slávnosti, ktoré sú súčasťou nášho života už od dávnoveku. 

Vďaka tejto jedinečnej knižke:

  • zistíte, ako môže vyzerať aj vaša duchovná cesta,
  • dozviete sa, ako môžete začať objavovať vlastnú dušu a komunikovať s ňou,
  • objavíte, aké vízie môžete v meditácii zažívať. Kniha obsahuje viac ako 50 farebných kresieb - mojich vízií z meditácií,
  • inšpirujete sa mojimi skúsenosťami, ale aj problémami a temnými údoliami, ktorými som na ceste k sebe prechádzala.

BONUSY pre vás

Objednávku je možné uhradiť len vopred - online kartou alebo prevodom. 

 

Platba kartou cez bránu GO PAY je bezpečná a rýchla. Vďaka nej budete mať bonusy v emaile už o chvíľu, inheď po zrealizovaní platby. 

 

Liečivé príbehy, ktoré v deťoch aj rodičoch podporujú empatiu, láskavosť k druhým, ale aj k Matke Zemi.

Kniha, ktorá spája múdrosť kolobehu roka, prírodných slávností, dary Matky Zeme a nádherné ľudské vlastnosti - láskavosť, úctu a empatiu.

Práve sme knižku Kryštálové rozprávky dočítali. Nič krajšie som nečítala. Je tak nádherne a s láskou písaná, úžasné. Žijeme doma s kamienkami chodíme na rituály, užívame bylinky ... ale tak ako knižku deti vnímali, tak to je úžasne. V noci dcéra prosila anjelika o pekné sny, ale už aj ona má mesačnú vilu. Chce to další a hrubšííííí diel prosím :-).
Terezka
Kryštálové rozprávky nie sú klasické rozprávky, kde dobro víťazí nad zlom. Ako ich názov napovedá, príbehy v nich sú čisté, jasné a priezračné ako kryštál. Jedno však s tými klasickými majú spoločné - dávnu múdrosť medzi riadkami, odovzdávanú z generácie na generáciu. V Kryštálových rozprávkach je to múdrosť spojená s láskou k Zemi, k prírode, jej cyklom, darom a rituálom. Presne tá, na ktorú sa už takmer zabúda.
Anna Ď.
Monikine rozprávky nás pozývajú do kúzelného sveta, ktorý vychádza z prirodzeného cyklu prírody. Tento svet je plný dobra, láskavosti, podpory a liečivej sily byliniek a liečivých kryštálov. Kniha je krásne ilustrovaná snovými obrázkami, ktoré pomôžu deťom ľahšie preniesť sa do rozprávkového sveta.
Katarína Benková

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@monikasobekova.sk.

Rada vám pomôžem.