e-Booky, meditácie a webináre zDARma 

S láskou a pokorou som pre vás pripravila e-Booky, meditácie aj webináre, ktoré si môžete stiahnuť zDARma ako darček. Vybrala som témy, ktoré sú veľmi "žhavé" a potrebné a zároveň uzdravujúce. Sú nielen pre rodičov :-).

eBook

Zbavte sa svojich strachov

Vďaka eBooku pochopíte, z čoho váš strach pramení a dozviete sa, ako sa ho zbaviť. Naučíte sa 3 účinné cvičenia, ktoré vám pomôžu dostať strach pod kontrolu a začať žiť šťastnejšie.

webinár

Uzdrav sa LÁSKOU

Prečo je sebaláska najdôležitejší vzťah v živote, ktorý máme? Ako vďaka nej môžeme uzdraviť svoj život? To všetko sa dozviete v našom webinári Uzdrav sa LÁSKOU.

eBook

4 tajné tipy, ako na krik a hádky detí

Vďaka eBooku sa dozviete, ako možno zvládať krik a hádky vašich detí bez stresu a ako môžete v nich podporovať vzájomnú lásku a porozumenie, aby bolo takých situácií menej. 

Meditácia mp3

Načerpaj silu zo svojho stromu života

Táto meditácia je pre úplných začiatočníkov, bez hudby. Sprevádzať vás bude môj hlas a liečivé slová, ktoré vám pomôžu načerpať silu zo svojho stromu života. 

 

eBook

Liečivé kamene v záhrade

Vďaka eBooku sa dozviete, čo robiť, aby sa liečivé kamene stali súčasťou vašej záhrady a svojou uzdravujúcou silou pôsobili na vás, ale aj prostredie, v ktorom žijete.