Túžite zmeniť prácu, partnera alebo celý svoj život?

No, strach vám to nedovolí?

Hľadáte rýchlu a účinnú cestu, ako sa ho zbaviť, ale neviete AKO?

 

Poznám tú BEZMOCNOSŤ, keď sa vám STRACHY stále VRACAJÚ, keď vás ŤAŽIA a PRENASLEDUJÚ. Zažila som si to tiež, ale našla som na to LIEK.

Rada vám s tým pomôžem!

 

Pripravila som pre vás eBook zdarma Zbavte sa svojich strachov, ktorý vás jednoducho a účinne naučí, ako so strachmi zatočiť.

Vďaka nemu sa už viac nebudete cítiť ustráchaní z toho, čo príde.

 

0
ľudí
si už stiahlo tento eBook zdarma

a je na tomto svete šťastnejších, pretože začalo pracovať na tom, aby sa zbavili okov strachov, ktoré im zväzujú krídla v rozlete za šťastným životom!

Vďaka môjmu eBooku: 

  • pochopíte, čo je strach a prečo je také ťažké sa ho zbaviť,
  • uvedomíte si, aké sú vaše najväčšie strachy a zistíte z čoho pramenia,
  • zbavíte sa strachu z budúcnosti, z choroby, zo smrti, z toho, že nie som dosť dobrý, a pod.
  • naučíte sa, ako sa dá strachu zbaviť vďaka trom účinným cvičeniam, ktoré som pre vás pripravila,
  • konečne rozprestriete svoje krídla a vzlietnete v ústrety novému ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU!

Chcete sa naozaj zbaviť strachu a začať žiť šťastne?

Ako môj ebook ZDARMA Zbavte sa svojich strachov pomohol ľuďom?

Váš e-book "Zbavte sa svojich strachov" je velmi výstižný a pravdivý. Páči sa mi, ze ste v nej uviedli rôzne spôsoby, ako sa zbaviť strachov. Naša myseľ je naozaj mocná a to, čo do nej vkladáme, nám v živote prináša. Ja so svojimi strachmi pracujem už dosť dlho a je to cesta premeny, ktorá stojí zato, pretože prináša vnútorný pokoj, šťastie a harmóniu. Ďakujem Vám, že premieňate svet svojimi vlastnými životnými skúsenosťami a premenami a tak posúvate dopredu tých, čo sú na to pripravení.
Mirka

Keď som čítala Monikin nový e-book Zbavte sa strachov cítila som, že je práve teraz veľmi potrebné hovoriť o tom, ako sa strachov zbaviť. Táto téma rezonuje momentálne v spoločnosti, ale aj u každého jednotlivca.

Príčinou vzniku strachu je viacero faktorov a netreba zabúdať ani na stravu, ktorú konzumujeme, či už tú reálnu (ak zviera žije v strachu a v strachu aj zomiera, akú informáciu konzumujeme?) alebo duševnú (informácie z televízie, filmov, počúvaním príbehov plných násilia).

Monikin e-book popisuje jednotlivé strachy a zároveň ponúka jednoduché riešenia ako sa ich zbaviť. Pre tých, ktorí to už vedia formou vizualizácie a meditácie, ale aj jednoduchého rituálu, ktorý zvládne naozaj každý.

Verím, že po prečítaní tohto e-booku dokážete nielen identifikovať, ktorý strach je váš a ktorí na vás iba niekto preniesol (lebo najúčinnejšia forma manipulácie je prostredníctvom strachu), ale najmä sa ho dokážete zbaviť.

Prajem vám na tejto úžasnej ceste k slobode a šťastnejšiemu životu veľa odvahy a svetla v duši.
Katka BenkováSpiritual coach
Jako každý člověk, tak i já se potýkám se svými strachy, proto mě velmi zajímalo, jak s nimi zatočit. Proto jsem si také tento e-book stáhla. Čtení pro mě bylo, jako bych odhalovala sama sebe a naprosto jasně jsem viděla, čeho se bojím. Když jsem dočetla, uvědomila jsem si, jakou velkou pravdu v sobě e-book skrývá. Proto jestli chcete odhalit a zahnat vaše strachy, určitě si e-book stáhněte. Nebudete litovat.
Lenka Uhrováwww.lenkauhrova.cz
Moc se mi líbí jak autorka pojala tento eBook. Je tam plno uvědomění, jak žijeme a jak nás systém programuje. Moc se mi líbily i meditační cvičení na pomoc v době, kdy přichází strach. eBook je přínosný a stojí za přečtení.
Ružena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz