"Staň sa tou zmenou, ktorá chceš, aby vo svete nastala." povedal Gándhi.

Toto bol jeden z dôvodov, prečo sme sa s Katkou založili OZ Plynutie a rozhodli sa začať tvoriť aj podcasty a viac rozprávať o tom, aké sú naše vhľady na veci a udalosti, ktoré sa dejú okolo nás. 
 

Možno aj pre vás budú naše slová inšpiráciou, možno vás zasiahne len 1 veta, ktorá však dokáže zmeniť váš pohľad na veci, ktoré sa dejú. A stačí aj, ak pripustíte, že to, čo sa deje je už súčasť zmeny, na ktorú čakáme a tá zmena sa deje práve teraz zmenou nášho pohľadu na svet, úplnou zmenou našich priorít.

 

Stačí počúvať a mať otvorené srdce, to vám pomôže začať nazerať na veci inak ako doteraz. A táto zmena môže byť natoľko trvalá, že vám zmení celý život. 

 

Už teraz sa môžete tešiť aj na ďalšie podcasty so zaujímavými témami a novými vhľadmi, ktoré budeme postupne zverejňovať. Niektoré z nich sú špeciálne určené pre transformačný online program PREBUDENÁ, ktorý je spúšťaný dvakrát do roka - v januári a v septembri. 

 

Naše podcasty sú súčasťou aj mesačného online programu 4 tajomstvá LÁSKY, ktorý pomáha objaviť lásku k sebe samej, prijať svoje odlišnosti, uvedomiť si svoju vnútornú krásu a transformovať tieto poznanie do života. 

 

1. podcast na tému: Môže nás strach priviesť na cestu k sebe?

2. podcast na tému: Objavte krásy ženského cyklu

Tento podcast je súčasťou 12 týždňového transformačného online programu Prebudená. Prechádzame v ňom tromi bránami poznania - odpustením, prijatím a vďačnosťou, liečime svoje ženstvo a ženskú rodovú líniu, pracujeme s posvätnou sexualitou, učíme sa manifestovať svoje ženstvo a spoznávame našu vnútornú Bohyňu.

3. podcast na tému: Prečo je sesterstvo dôležité

Tento podcast je ročnej školy poznania MYSTÉRIUM ŽENY. Ide o 12 pravidelných osobných stretnutí počas jedného roka v súlade s cyklami prírody, na ktorom ženy spoznávajú tajomstvá kozmických a prírodných cyklov prepojené s cyklami človeka. Učia sa pracovať a liečiť s energiou, kryštálmi, ale aj liečivými bylinami a ešte oveľa viac :-).

 

4. podcast na tému: Sebaláska a vedomý život

Tento podcast je súčasťou mesačného online programu 4 tajomstvá LÁSKY, ktorý pomáha objaviť lásku k sebe samej, prijať svoje odlišnosti, uvedomiť si svoju vnútornú krásu a transformovať tieto poznanie do života. 

 

Rozhovory so mnou - PODCAST SPONOR SA 

Rozhovor so mnou v rámci série podcastov Sponor sa nájdeš na tomto linku - je to nielen o ceste k sebe, ale aj ceste k vedomému ženstvu, materstvu, o strachoch, domácom pôrode a všeličom inom 🙂