Posvätné oleje liečia našu dušu, vzťahy a život

Áno, je v nich niečo veľmi mystické, tajomné, starobylé akoby odrývali posvätné tajomstvá Kozmu. Prinášajú nám spojenie nad našu bežnú realitu. Nielen, že obsahujú liečivé zložky bylín, ale umožňujú nám spájať sa s energiou programov, ktoré sú nich vložené. A tak spolu s bylinnými zmesmi, miazgami, koreninami, ale aj kozmickou energiou planét a liečivou silou kryštálov, sa stávajú našimi sprievodcami na ceste uzdravenia našej duše a v neposlednom rade aj nášho tela.

Píšem o posvätných olejoch u mňa na blogu v časti Oleje.  Tam sa môžete dozvedieť, ako som sa ku práci s nimi dostala. A nielen ku práci s nimi, ale k ich príprave. Vedeli ste o tom, že ich korene siahajú až do ďalekého Egypta? Napriek tomu, že sa nám najčastejšie vynára v ich súvislosti Mária Magdaléna, ktorá udržiavala tradíciu myrrhophore a pracovala s posvätnými olejmi, ich história siaha oveľa oveľa hlbšie – do čias tajomného Egypta, kedy existovalo silné napojenie na sily Kozmu.

Posvätný olej s energiou Matky Božej nám pomáha podporiť našu láskavosť, našu starostliovsť, lásku k našim deťom a hlavne lásku bez podmienok a očakávaní. Posvätný olej odpoustenia a liečenia rán na duši je silným pomocníkom, keď sa túžime vyliečiť z okov hnevu a krivdy a túžime konečne vyliečiť naše zranené vzťahy. Posvätný olej Márie Magdalény nám umožňuje pracovať s našou ženskou energiou a sexulitou a pomáha nám žiť ako vedomá žena. A posvätný olej Kristov impulz v nás prebúdza energiu bezdpomienečnej lásky, ktorá nám umožňuje prestať súdiť a očakávať a nechať sa unášať na krídlach lásky v najčistejšej podobe, ktorá je úžasne liečivá. Harmonizujúci a relaxačný olejček pre deti im pomáha upokojiť sa a lepšie zaspinkať.

Ako posvätné oleje liečia?

Sme kúskami v skladačke vesmíru, v ktorej je každý zlomok na seba napojený striebornou niťou. Ak túžime vyliečiť svoju dušu aj svoje telo v najväčšej hĺbke svojho srdca, môžeme siahnuť po posvätnom oleji. Nie, naozaj nie sú pre každého, pretože práca s nimi znamená zastaviť sa a pokúsiť sa napojiť na ich uzdravujúcu energiu. V hlbokom posvätnom spojení s ich kozmickou silou dostanete odpovede na otázky, ktoré vás trápia, ako vyliečiť vašu bolesť na duši, ale aj fyzickú chorobu, ako uzdraviť vaše vzťahy, ako pomôcť sebe, ale aj svojim deťom.

Ako sa s nimi môžeme spájať? 

Liečenie sa posvätnými olejmi je proces pomalého sa ponárania do vlastného podvedomia, kde môžete zažiť stretnutie nielen s energiou oleja, ale aj s vlastnou dušou. Kde vám sila liečivých bylín, ale aj vzácnych stromových miazg či korenín ukáže cestu uzdravenia.

Ako v skutočnosti posvätné oleje fungujú?

Možno sa vám to zdá príliš abstraktné a tak vám s láskou zdieľam, jedno z posledných liečení života a vzťahov, ktoré vďaka nim zažila jedna krásna duša :-). Snáď na príklade to precítime najlepšie.

Mala odo mňa Posvätný olej odpustenia a liečenia rán na duši a Harmonizujúci olejček pre deti. Spolu s olejčekom dostala aj presný návod, ako s nimi pracovať a ako sa s ich energiou spájať. Po pár dňoch mi od nej prišla správa:

Drahá Monika, viem že si písala, že mám chvíľku s olejčekmi pracovať a potom sa ozvať, ale nedá mi to a rada by som ti napísala moje prvé dojmy.. Pri synovi a harmonizujúcom olejčeku som postupovala podľa návodu s tým, že mu večer nakreslím špirálky na dlane a čelo a poviem mu, že je v bezpečí, ľúbim ho a je odvážny chlapec.. zvolila som u neho tieto slová, nakoľko je dosť ústráchaný a urobila som pri ňom viacero chýb, ktoré spôsobili to aký je.. že chce byť pre mňa perfektný a snaží sa mi urobiť všetko po vôli, len aby som sa nenahnevala.. je to ťažké pre mňa no všetko si uvedomujem a verím, že sa to postupne napraví. Čo som si však u neho všimla a nehovorím, že ma to spätne prekvapilo, len zaskočilo.. odkedy mu dávam olejček na noc, je viac citlivý, plačlivý a budí sa každú noc.. väčšinou s tým, že sa bojí, prípadne že sa mu snívalo, že tatinko zomrel a on má strach, pretože nechce aby zomrel.. sú to ťažké energie, ale vysvetľujem si to tak, že je u neho potrebné, aby pustil isté staré putá, zážitky a emócie, ktoré ho ťažia.. zaujímavé je že necítim hnev ako predtým, ale iba lásku k nemu.. okolie na to reaguje zle pretože ho berú tak, že za 2 mesiace bude mať 7 rokov a už je predsa veľký.. príde mi to úsmevné ako spoločnosť reaguje na niečo s čím nedokážeme pracovať a to sú emócie 🙂
Čo sa týka mňa a olejčeka pre mňa – oleja odpustenia – bolo to krásne prepojenie.. pustila som si hudbu kde bolo počuť dážď a to je zvláštne, keď som až potom pozorne čítala návod a bolo tam treba urobiť si tzv. sprchu, takže mi to pomohlo k vizualizácii.. je zaujímavé, že som sa na chvíľku preniesla akoby do pralesa medzi amazonky :)))) keď som zobrala olej do ruky a priložila som si ho na hruď, doslova som videla akoby z neho rástli korene a zapúšťali sa do mňa.. bol to nádherný zážitok a tam som si už bola istá že je môj a spolupracujeme.. čo sa týka symbolu tam si nie som zatiaľ istá, no ukazuje sa mi symbol srdca a keď som prvú noc dávala synovi jeho olejček, tak mi povedal, že nech na neho nakreslím ešte niečo a vybral si presne symbol srdca a ten chcel nakresliť aj on mne na ruku.
Zaujímavé je aj to, že sa mi ozval po dlhšej dobe môj otec, ktorý ma pred asi 2 mesiacmi pourážal a napísal mi veci, ktoré sa ma dotkli. Nikdy sme nemali dobrý vzťah – taký ten otec – dcéra, takže ma to v podstate neprekvapilo, len zabolelo a v tej chvíli prišiel zlom, kde som si uvedomila, že pre moje dobro je treba ten vzťah ukončiť úplne.. poďakovala som mu a napísala že ma jeho návraty do minulosti a neustále výčitky, že som taká a onaká, len vyčerpávajú a on mi napísal len Zbohom! Uľavilo sa mi a včera mi prišla od neho správa s tým, že ide do nemocnice na týždeň a bude rád keď ho prídeme (jeho 3 deti) pozrieť. Zrazu mám pocit, že by som urobila krok späť a uvedomila som si.. a tu hľadám správne slová – že teraz už mám pod kontrolou celú situáciu ja a záleží len na mne ako sa rozhodnem a ako sa k celému nášmu vzťahu postavím.. momentálne to nechám len plynúť a poprajem mu skoré uzdravenie.. takže olejčeky sú naozaj zázračné a liečivé a ja ďakujem z celého srdca, že mám tú česť aj keď nie osobne, ale aspoň takto na diaľku ťa poznať 🙂
Moja odpoveď?
Moja milá, vidimo, že sa vieš veľmi dobre nacítiť a si pozorná, to je dobre.
Tvoj synček potrebuje, aby sa všetko vyplavilo von, navyše tieto dni, okolo splnu v Škorpiónovi sú veľmi citlivé a transformačné, ale zároveń nám umožňujú, aby sme sa vyliečili – ale len vtedy, ak sme ochotní ísť do našej 13.tej komnaty a pozrieť sa na seba pravými očami a nebáť sa toho, čo sa tam skrýva. Priznať si to, prijať to a to nám umožní vyliečiť sa.Synčekovi vždy večer ešte popraj sladké sny a poproste spolu anjela strážneho, aby bol celú noc pri ňom a v noci aj cez deň mu pomáhal a aby mu priniesol pokojné a sladké sny. Tvoj synček je citlivý, v žiadnom prípade prosím v ńom citlivosť neutlmuj, treba ho len ubezpečovať, že je všetko v poriadku, je v bezpečí, že si pri ňom, žiaden hnev len prijatie, ako píšeš. V’daka tomu sa jeho citlivosť môže v budúcnosti premeniť na dar. My sme svoju citlivosť stratili, lebo sme ju museli od narodenia potláčať, no naše deti majú inú štartovaciu čiaru a keď nebudeme v nich citlivosť zabíjať, vyrastú z nich bytosti, ktoré budú emaptické a citlivé…. k sebe, k driuhým, k Zemi.Ano, viem, že okolie to často neberie…..aj my to tak máme, 7 rokov, to je obrovský zlom v živote dieťaťa, ak nedostatne podporu teraz v budúcnosti sa to ukáže. Hovor mu stále a aj to rob, že stojíš pri ňom, že ti môže dôverovať, že aj keď sa nahneváš alebo niekedy vybuchneš, keď máš pocit, že je to už veľa, že ho stále stále ľúbiš.
A keď sa ti zdá, že je to niekedy ťažké, tak ho popros, aby ťa objal, keď bude cítiť, že to ty potrebuješ :-)Čo sa týka tvojho otca, áno je to tak, rodinu si tu dolu na zemi nevyberáme, ale vyberáme si ju keď je naša duša tam hore – vyberáme si svoju svetelnú rodinu. Tvoj otec je tvoj učiteľ a tvojou úlohou je zastať si svoje miesto, zastať si seba a robiť veci, ktoré teba robia šťastnou, ak s tým nie je ok, s láskou ho pustiť. To je úplne v poriadku. to je tréning sebalásky, najdôležitejšieho vzťahu v našom živote. Vieš ľudia si väčšinou myslia, že rodinu nikdy nemôžu opustiť alebo od nej odísť, ale nie je to tak. V čase keď pochopíš, o čo tu v skutočnosti ide, že sme si všetci rovní a všetci sme len Svetlo, tak tento nadhľad ti pomôže vydýchnuť a uľaví sa ti, že keď pochopíš, čo ťa tvoj učiteľ prišiel naučiť, tak ho potom s láskou a úctou vieš aj pustiť.No toto pochopenie zmení váš vzťah a vašu vzájomnú energiu. Všetko sa začne meniť. Tak ako sa zmeníš ty a možno si to ani neuvedomuješ sa zmení aj tvoje chovanie, tak sa zmení aj tvoj otec.Chcela som ti ešte raz poďakovať za zdieľanie a zároveň ťa poprosiť, či by som anonymne mohla tvoj príbeh zdieľať, keď bude nato vhodný čas, lebo cítim, že to veĺa ľuďom môže pomôcť.
Odpoveď na záver 🙂
Monika ďakujem z celého srdca ❤ pri čítaní tvojho mailu som sa rozplakala, som dojatá a ani o tom nevieš, ale práve si mi zodpovedala moju otázku, ktorú si kladiem asi od puberty a to budem mať v lete 44 rokov – moje postavenie v rodine.. cítila som, že som proste iná ako moji súrodenci.. prečo si oni rozumejú s rodičmi a ja ani s mamou a ani s otcom.. až teraz chápem význam môjho otca v mojom živote a zrazu sa na všetko pozerám inak. Je to oslobodzujúci pocit, aj keď je toho ešte veľa predo mnou, no už viem na akých základoch mám stavať. Si úžasná osôbka 😍 brať môjho otca ako učiteľa sebalásky je úplne iný pohľad.
Čo sa týka syna, je to môj učiteľ lásky, ale takej bezpodmienečnej – detskej, bez špekulácii. Pochopila som to, ked mal jeden rok, no staré naučené vzorce a výchova ma prevalcovali. Začínam mať však pocit, že už teraz mám silu to zmeniť, alebo sa o to pokúsiť.
Samozrejme, že môžeš zdieľať môj príbeh a budem rada, keď niekomu pomôže. Bude mi cťou.
Z celého srdca ďakujem tejto úžasnej žene, že sa rozhodla svoj príbeh pozdieľať. Je to len čriepok, ale snáď vám pomôže získať predstavu o tom, ako sa naša duša môže uzdraviť z bolesti. A zvyčajne, keď sa uzdraví duša, príde na rad aj telo.
Viete, hovorí sa, že keď sa začne liečiť jedna žena, tak sa s ňou začnú liečiť všetky ženy v rodine. Ja to však vnímam tak, že ak sa začne liečiť jedna bytosť, odzrkadlí sa to na všetkých bytostiach okolo nej. Lebo ako som písala na začiatku, všetci sme poprepájaní neviditeľnou striebornou niťou v rámci Vesmíru a zmena jednej časti skladačky raz a navždy zmení Celok.
S láskou
Monika
Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov