Meditácia a kameň na posilnenie lásky medzi rodičmi a deťmi

Mala som narodeniny, tak som dostala chvíľku času byť sama so sebou :-). Odišla som do svojej pracovne, zatvorila moje neviditeľné dvere, zapálila sviečku a vonnú tyčinku. Pustila som si meditačnú hudbu  a zrak mi padol na kameň, ktorý si nedávno naša takmer štvorročná dcérka vybrala v čajovni.

Bol to ružový achát. Nádherný liečivý kameň sýto ružovej farby. Vybrala si ho intuitívne, chvíľu sa s ním pohrala a potom sme ho vyčistili, vybili a nabili energiou a odložili. No až teraz mi doťuklo, čo je to za kameň.

Liečivé kamene sú dar, ktorý veľa ľudí nepozná

O liečivej sile zemských kryštálov je popísaných veľa vedeckých článkov. Každý kryštál vibruje na istej frekvencii rovnako ako každý náš orgán. Tie kamene, ktoré rezonujú na rovnakých frekvenciách ako daný orgán tela ho dokážu liečiť, teda dostávať na správnu vibráciu. Vieme, že niektoré minerály nám škodia ako napr. rádioaktívny urán, ale veľa z nich má na náš organizmus priaznivé účinky. Zaujímavý článok si môžete prečítať aj tu.

Liečivé kamene vás síce nevyliečia za dve hodiny ako ružová tabletka. Ale zato sú oveľa dôslednejšie. Dokážu liečiť telo, ale aj dušu, naše vzťahy. Vedia vyčistiť vodu ako napr. šungit alebo ochraňovať dom ako turmalín. O liečivé kamene sa však treba správne starať. Viac o nich sa môžete dočítať v ebooku Čaro kameňov.

Ružový achát prináša lásku do vzťahov

Ružový achát posilňuje lásku medzi deťmi a rodičmi. Nosí sa v oblasti srdca, alebo sa naň prikladá. A ja si tak sedím v pracovni a chytám ho do rúk. Nedávno sme vydali knižku Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov, ktoré pomôžu premeniť nekonečné uspávanie na chvíle lásky a pokoja. A toto je ako čerešnička na torte! Kde som bola, že som si tento kameň doteraz nevšimla?

Držím ho v rukách a cítim jeho silu. Zrazu sa pri mne objaví Hanka. Našla svoj kameň a chce sa pridať k meditovaní. Sadá si ku mne, vysvetľujem jej, že tento kamienok podporuje lásku medzi deťmi a rodičmi a musíme o tom rozhodne porozprávať všetkým rodičom.

Potom k nám prišiel Šimon – náš ročný kaskadér, hneď nám ho zobral a ochutnával ho. Áno, takto od malička pričucháva k liečivým kameňom a meditovaniu. Verím, že naše deti to budú brať ako samozrejmosť a súčasť života, pretože oboje má na deti veľmi dobrý vplyv.

2 rady, keď chcete podporiť vašu vzájomnú lásku:

  1. Zaobstarajte si ružový achát, najlepšie hneď dva. Môžete si kúpiť prívesok a dať ho sebe a vaším deťom na šnúrku na krk, alebo si ich dajte pod vankúš. Alebo si ho prikladajte na srdce, keď budete cítiť, že potrebujete pomôcť.
  2. Nahrala som pre vás liečivú meditáciu s ružovým achátom. Púšťajte si ju kedykoľvek budete potrebovať, že je treba vašu vzájomnú lásku a porozumenie s deťmi podporiť. Môžete pritom držať achát vo svojej ruke, pri svojom srdci.

Vyskúšajte relaxačnú nahrávka, ktorá lieči

Poznáte meditovanie? Je to vlastne relaxačná technika, vďaka ktorej dokážete vstúpiť do svojho vnútra a meniť svoje životné nastavenia. Viac o dokázaných pozitívnych účinkoch meditovania si môžete prečítať tu. Ja som pre vás pripravila meditáciu o ružovom acháte, ktorá vám pomôže podporiť lásku vo vašom vzťahu s deťmi.

Meditáciu si môžete púšťať kedy budete potrebovať. Stačí, ak si pred ňou vyprázdnite myseľ, uzemníte a uvoľníte svoje telo. Pri meditovaní si môžete pomôcť aj hudbou, vôňou i kameňmi. Ak je to pre vás veľká neznáma, svetom meditovania vás prevedie ebook Meditácia – manuál začiatočníka, ktorý je praktickou a inšpiratívnou príručkou pre všetkých, ktorí chcú objaviť čaro meditácia zmeniť touto relaxačnou technikou svoj život.

Meditácia S ružovým achátom pod rozkvitnutou čerešňou 

Ja som pre vás vytvorila meditačnú nahrávku S ružovým achátom pod rozkvitnutou čerešňou, v ktorej môžete svoju lásku s vaším dieťaťom posilňovať a obnovovať. Ak máte viac detí, môžete ju robiť s každým zvlášť alebo aj so všetkými naraz.

Nech sa páči :-). Meditácia je vytvorená práve pre vás! Aby podporila lásku medzi vami a deťmi:

 

A nezabudnite, pred každou meditáciou si vyčistite a upokojte myseľ, uvoľnite a uzemnite svoje telo. Ak neviete, ako nato, mrknite sem.

Monika

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Vyhoreli ste? 15 rád, ktoré premenia vaše vyhorenie na výzvu a zmenia váš život>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

  • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

    Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

  • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
  • Stretneme sa na Facebooku
  • Najnovšie články
  • Kategórie