Sadíme rastliny so stopami našej DNA

Ako sadíte u vás na záhrade? My sme sa inšpirovali starou ruskou civilizáciou Vedrusmi. Veríme, že rastliny sú živé bytosti a reagujú na naše správanie a našu energiu. Môžete si prečítať napríklad skúsenosti firmy Ikea. Ak im venujeme dostatok pozornosti, lásky a informácií o nás, dokážu sa premeniť doslova na liečivé zázraky. Vysádzame si tak svoju záhradu duše.

Čo robíme, aby naše rastliny boli záchranou pre naše zdravie?

O naše stromčeky, rastliny a zeleninu sa staráme rôzne. Snažíme sa s nimi rozprávať. Dávame im lásku. To možno robí veľa z vás a je to naozaj dobre, pretože rastliny to  cítia. Pri sadení však robíme niečo špeciálne – semiačkám a sadeniciam odovzdávame našu DNA.

Ako vraví AnastáziaKaždé semienko, ktoré sadíte má v sebe obrovský objem kozmických informácií. Nedá sa to porovnať s ľudskými výtvormi. Vďaka týmto informáciám semienko vie – na zlomok sekundy presne čas, kedy má ožívať, rásť, aké brať zo zeme výživy, ako využívať žiarenie kozmických telies – slnko, mesiac, hviezdy, v čo vyrásť a aké zrodiť plody. Jeho plody sú predurčené pre zabezpečenie života človeka. Môžu, viac než najlepšie lieky na svete stvorené ľudskými rukami, zápasiť s akoukoľvek chorobou ľudského organizmu a čeliť jej. Ale o nej už semienko musí vedieť, aby v priebehu svojho dozrievania nasýtilo plod potrebným pomerom látok presne pre liečenie konkrétneho človeka, jeho konkrétnu chorobu či choroby alebo predpoklady k nim.“

Ako na to? Keď ich ideme sadiť, napľujeme si na ruky. Potom v nich semienka či sadenice pochytáme. Semienko tak načerpá z našich slín informácie o našom zdravotnom stave a o tom, čo naše telo najviac potrebuje. Zelenina, ktorá z neho potom vyrastie bude svoje zloženie prispôsobovať čo najviac našim potrebám. A bude obsahovať práve najviac toho, čo nám chýba.

 

Je pravda, že pôvodne to fungovalo tak, že semiačka držali v ústach, aby zo slín načerpali kód našej DNA, ale my sme si to spravili trochu praktickejšie, lebo sme sadili veľa semienok a navyše aj sadenice. Neviem si dosť dobre predstaviť, že by sme to robili s každý semiačkom.

DNA môžete odovzdávať aj vašim stromom

Rovnako sme odovzdávali takto informácie o nás aj naším ovocným stromčekom. Robíme to každú jar a takto sme privítali u nás na dvore aj našu novú lipku. Napľujeme si na ruky a pohladkáme ich kmeň, potom sa im prihovárame a poprosíme ich, aby nám priniesli chutné, voňavé a čo najzdravšie ovocie. Keď sme zasadili u nás lipku, tak sme ju u nás na pozemku takto privítali a poprosili ju, aby nám prinášala zdravé a liečivé kvety.

Často to robíme s Hankou aj tak, že si vymyslíme pesničku pre jednotlivé stromčeky. Ale to len kvôli nej, aby si to lepšie uvedomila. Takže ak máte deti fantázii sa medze nekladú. Podstatné je, že to budete robiť spolu a vložíte do toho energiu tvorenia a lásky.

Pred pár dňami sme trošku zmenili techniku :-). Sadili sme do našej záhradky planty. Hovorím Hanke: „Tak a teraz slinky.“ Myslela som dať si trošku na ruky a ona šup priamo na rastlinu. Potom ju rozotrela rúčkou po jej liste. Tak si spravila zlepšovák :-).

Záhrada duše aj na balkóne

Pozor! Ak ste smutní, že bývate v byte a nemôžete si robiť svoju záhradu duše, ste na omyle! Aj váš balkón sa môže premeniť na oázu zdravia. V kvetináčoch môžete pestovať rôzne bylinky, semienka či sadenice. Postupujete pri nich rovnako, ako keď sadíte do zeme. Energie myšlienky a činu je to jedno, podstatné je, že sa vyšle. Len uprednostňujte vysádzanie rastlín do nádob z prírodných materiálov.

Nohami sa spojte so Zemou

Informácie o sebe môžete svojej záhrade odovzdávať aj tak, že budete po nej chodiť bosí. Cez chodidlá sa tak budete spájať s Matkou Zemou a so svojimi rastlinami, ktoré vás liečia. Predstavujte si pri tom, ako vám z nôh idú prúdy informácií do všetkých rastlín či stromov, ktoré ste si vysadili.

Ak sa obávate, že neviete vizualizovať, nevešajte hlavu. V mojom eBooku Meditácia – manuál začiatočníka, ktorý je inšpiratívnym a praktickým sprievodcom meditovaním, sa okrem veľa ďalších vecí naučíte aj ako vizualizovať.

Keď ste u seba na dvore nemusíte len chodiť bosí a odovzdávať o sebe informácie. Prepojte sa so Zemou – raňajkujte na tráve, behajte bosí, meditujte na zemi. Bude vás z lásky liečiť bez toho, aby ste o tom vedeli.

Ak bývate na byte, začnite chodievať do parkov a záhrad. Tam môžete chodiť bosí, ležať pod stromami, ale aj raňajkovať. V každom meste sa isto takýto priestor so stromami a trávou nájde. Ak máte deti, určite tam začnite chodievať s nimi. Čím skôr sa začnú spájať s Matkou Zemou, tým lepšie – pre ich zdravie aj duchovno.

Sami uvidíte, že po čase sa vaše zdravie aj vzťahy začnú meniť, ozdravejú rovnako ako vaše telo aj duša.

Zapojte aj liečivé kamene

Ak si chcete vytvoriť záhradu vašej duše, ktorá vás bude liečiť, môžete do nej zapojiť aj liečivé kamene, pretože sú úžasným darom Matky Zeme. Minimálne si do každého rohu pozemku zakopte kryštály, ktoré sú univerzálnymi kameňmi a ochránia váš domov. Rovnako môžete krištále zakopať aj do každého rohu vašej záhrady.

Tí, ktorí sa rozhodli vysadiť svoju záhradu duše či srdca na balkóne môžu krištále zakopať do kvetináčov, v ktorých budú pestovať rastliny. Ideálne by boli kvetináče z hliny, nie plastové. Ak chcete dostať pod ochranu celý balkón, dajte kryštály alebo selenity do jeho rohov.

Viac o liečivých kameňoch sa dozviete v mojom eBooku Čaro kameňov, do ktorého som vložila všetky moje skúsenosti, ktoré s liečivými kameňmi mám.

Zdá sa vám to všetko bláznivé?

Možno si teraz hovoríte, že je to celé bláznivé. Ale to je len strach priatelia, ktorý vám bráni otvoriť oči a uvidieť pravdu. Strach, že sa zrazu začnete odlišovať od ostatných. Ak sa chcete takýchto limitujúcich strachov zbaviť, prečítajte si tento eBook Zdarma Zbavte sa svojich strachov.

Aj ja som ho kedysi mala, ale už som sa ho zbavila a tak si s láskou, úctou a pokorou tvoríme liečivú záhradu nášho srdca. Je šitá priamo na mieru potrebám našej duše a tela.

Áno, pri sadení si pľujeme na ruky. Áno, vysádzame rastliny do tvarov mandál. Áno, zakopávame na dvor a záhradu liečivé kamene. Áno, rozprávame sa so stromami. Vysádzame k nim fazuľky, aby sa po nich ťahali – dávali im výživu a nebolo im smutno. Kvety, bylinky, zeleninu sadíme dokopy, aby vytvorili malý vesmír u nás doma. My im dávame našu energiu a oni nás za to odmeňujú ich liečivou silou.

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov