Spoznajte svoje dieťa ešte predtým, ako sa narodí!

Milí budúci rodičia, využite ten úžasný čas, ktorý vám bol daný – 9 mesiacov pre spoznávanie vlastného dieťaťa! Nevadí, že je ešte v brušku, to je naopak výhoda. Stačí sa utiahnuť do ticha, naladiť sa na neho a prihovoriť sa k nemu. Naše nenarodené deti po tom veľmi túžia.

Duša môjho prvého aj druhého dieťaťa prišla ku mne zopár mesiacov pred jeho počatím. Už vtedy som s nimi komunikovala. Keď však začali existovať vo fyzickej podobe, teda prišlo k počatiu, bolo spojenie s nimi oveľa intenzívnejšie.

Toto posolstvo je vlastne odkaz od neho – môjho druhého ešte nenarodeného dieťaťa.  Je to jeho odkaz nielen pre mňa, ale aj pre všetkých ostatných budúcich rodičov. Ak si s deťmi vytvoríme väzbu ešte pred ich narodením, ich príchod na svet bude oveľa krajší, pokojnejší a prvé dni či týždne alebo mesiace budú oveľa jednoduchšie, pretože vzťah vytvorený z obdobia tých úžasných deviatich mesiacov nám umožní oveľa lepšie reagovať na potreby dieťaťa. Deti sú veľmi múdre a vedia čo je pre nich dobré – a to je jedno či sú v brušku alebo vonku na svete. Len v ich múdrosť musíme veriť a nie brať ich ako malé nemé stvorenia, ktoré nevedia čo chcú. Sú oveľa intenzívnejšie spojené so zdrojom a so svojou dušou ako my. Nie sú plné strachov a obáv ako my a hlavne nie sú bombardované očakávaniami systému a nášho okolia ako by to všetko správne malo byť – to začneme robiť s nimi až my po ich príchode na svet.

Ešte nie som ani na svete, ale cestu som si našiel. Hovorím k vám cez moju mamu, ktorej sa ešte len narodím. Áno, som ešte nenarodené dieťa, malý závitok, no ozývam sa lebo musím. Cítim, že je ten správny čas o tom hovoriť. Potrebujeme iných rodičov, takých, ktorí s nami komunikujú ešte pred narodením, aby nás spoznali……nech nie sme po narodení cudzincami. Potrebujeme rodičov, ktorí nám veria. Tých 9 mesiacov ste dostali milí rodičia od Boha ako čas, kedy sa máte začať so svojím dieťaťom spoznávať. Aby ste sa po jeho príchode na svet necítili od neho odpojení, ale práve naopak.“

Som stará duša a preto sa nebojím hovoriť. Viem, aké je to dôležité. Mobilizujeme budúcich rodičov, pretože iba vlastnou vedomou premenou dokážu neskôr vychovávať vedomé bytosti plné lásky – nás deti.“

Prečo je komunikácia s dieťaťom počas tehotenstva taká dôležitá?

Keď sa na svoje dieťa napájate, rozprávate sa s ním, ale skôr komunikujete s ním sú to akoby vaše prvé vzájomné dotyky duší. Chvíle, kedy spoznávate vzájomné potreby, predstavy, môžete sa ho pri tom spýtať na čokoľvek – čo má rado, čo sa mu páči, alebo ho poprosiť, aby sa posunulo trošku ak vás niekde tlačí. Pri rozhovore s ním si zrazu uvedomíte múdrosť a zrelosť jeho duše.

Prvé stretnutie s dušou môjho dieťaťa…..čo ma na ňom čaká?

Každý sme iný a rovnako rozdielne budeme vnímať aj komunikáciu s dieťaťom v brušku, pretože to závisí od našej zmyslovej citlivosti, ale aj od toho do akej miery dokážeme napríklad vizualizovať. Záleží od toho, aká ste citlivá. Niekto vidí alebo cíti svoje dieťa už pred počatím a niekto až keď rastie v brušku.

Ako sa spojiť so svojím dieťaťom?

Nájdite si vhodný priestor, kde je pokoj a nik vás nebude rušiť. Keď chcete zapáľte si vonnú tyčinku alebo si pustite príjemnú hudbu. Uvoľnite sa, vypnite svoju myseľ. Chyťte sa za bruško a prihovorte sa mu! Privítajte ho tu na tomto svete, vo vašom svete a vo vašom tele.

Predstavte si ako vo vašom brušku žiari guľa jasného svetla a v nej leží dieťatko veľké ako dlaň, odpočíva. Možno bude zo začiatku menšie, ako fazuľka, je to jedna, nechajte to tak, ako to cítite.

Dlaňami sa dotýkajte bruška a zo svojho srdca mu posielajte obrovskú a nezištnú lásku a hovorte mu: „Vitaj v mojom tele, v mojom srdci a v našej rodine. Už teraz sa na teba veľmi tešíme a nezištne ťa ľúbime. Budem ti veľmi vďačná, keď spolu budeme môcť komunikovať, keď sa budeme spájať a rozprávať sa so sebou.“

Moje dieťa akoby vystúpilo z bruška, objavilo sa predo mnou ako už asi 5 ročné dieťa a povedalo: „Mamička, veľmi ťa ľúbim. Ďakujem ti, že mi pomáhaš ľudí prebudiť. Mamy sú prvé, ktoré tým procesom musia prejsť a otcovia sa k nim pridajú. Mamy sú ženy, úžasné intuitívne bytosti, ktoré môžu zmeniť svet, pretože koľko lásky dajú nám svojím deťom, toľko sa z nás odrazí, odzrkadli do vesmíru. Mamy sú naša cesta k novému svetu, ktorý chceme vytvoriť, aby sa tu lepšie žilo, aby sme tu žili v súlade s Matkou Zemou.“

Keď svoje dieťa takto spoznáte a budete vedieť čo ho upokojuje, tak keď sa narodí a bude bezútešne plakať a vy nebudete vedieť čo s tým, budete mu môcť púšťať napr. hudbu, ktorá ho upokojí, pretože vy už budete vedieť, čo sa mu páči, alebo robiť s ním, čo povedalo, že má rado.

Viac o tom, ako sa môžete rozprávať s dušou svojho dieťatka, viac na tému vedomé počatie, vedomé tehotenstvo a vedomý pôrod s láskou, ale aj vedomá a rešpektujúca výchova sa dočítate v našej knižke LÁSKAVÁ CESTA K DETSKEJ DUŠI.

10 vecí, ktoré vám pomôžu spoznať vaše dieťa ešte predtým ako sa narodí

Na záver si prejdime tých 10 vecí, ktoré vám pomôžu spoznať vaše dieťa ešte predtým ako sa narodí. Sú to kroky, ktoré nezabudnite prejsť a otázky, ktoré sa ho môžete spýtať.

  1. Príprava na stretnutie (v začiatkoch vám pomôže tento ebook)
  2. Úvodné stretnutie – absolvujte ho v pokoji a vtedy keď sa na to budete cítiť na 100 % pripravená.
  3. Spýtajte sa ho, kto je a dôverujte mu!
  4. Spýtajte sa ho na jeho potreby a čo má rado, čo ho upokojuje, akú farbu izby by chcelo alebo aké zvieratká má rado.
  5. Spýtajte sa ho ako ho máte vychovávať. Odpoveď síce bude s láskou J, ale napríklad ja som často dostávala odkazy, že môjmu dieťaťu musím dať voľnosť.
  6. Spýtajte sa ho, v čom ho máte podporovať, aby sa nepremrhal jeho talent?
  7. Zoberte ho na lúku a tam ho pestujte. Spoznávať ho môžete aj bez slov, iba tak, že sa ho budete snažiť precítiť.
  8. Zapájajte do komunikácie aj otca.
  9. Komunikujte so svojím dieťaťom pravidelne a odpovede, ktoré budete dostávať či už vo forme obrazov alebo myšlienok či nápadov si zapisujte, aby ste sa k nim neskôr mohli vracať.
  10. Spýtajte sa ho, aký by chcelo, aby bol jeho príchod na svet alebo čo máte robiť, aby bol jeho príchod na svet plný lásky a pokoja.

So svojím dieťaťom môžete zdieľať každý deň rôzne zážitky. 9 mesiacov je naozaj dlhá doba. Ak začnete od začiatku vaša komunikácia bude stále intenzívnejšia.

Ak sa budete viackrát pokúšať a nebude sa vám dariť, nezúfajte. Ja som tiež nejaký čas počas tehotenstva nebolo schopná ani len meditovať, taká som bola vyčerpaná. Len buďte trpezlivá, ono to príde samo, verte mi.

 

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov