Uspávanie detí je zázračný čas, kedy môžete liečiť ich životy

Ako rodičia sme dostali do rúk obrovskú moc – v našich deťoch vytvárame vzorce. Tie ich môžu urobiť šťastnými alebo ich životy premeniť na utrpenie. Dokonca to dokazujú aj vedecké výskumy. 70 % našich životných programov je negatívnych pomáhajú nám ich vytvárať aj naši rodičia. Je na čase to zmeniť a vychovávať z našich detí bytosti plné lásky, rešpektu a porozumenia.

Pri zaspávaní sú deti obzvlášť citlivé – informácie, ktoré prijímajú ich podvedomie doslova nasáva. Ukladajú sa hlboko v ňom a potom ich využívajú nevedomky počas dňa. Práve preto je nesmierne dôležité, aby sme tento čas strávený s nimi využili najlepšie, ako sa dá.

Uspávanie dieťaťa bolo pre mňa úmorné

Paradoxne práve uspávanie detí býva často veľkým problém. Deti nechcú spať, zaspávať, protestujú, trvá to nekonečne dlho a rodičom to spôsobuje stresy. Áno, aj ja som si to na začiatku zažila. Hanka nechcela zaspávať sama a spolu nám to trvalo strááášne dlho. Bolo to také nekonečné, že ma to znervózňovalo, brala som to ako stratu času. Často som sa sama seba pýtala, prečo druhé mamy uspávajú deti 10 minút, niektoré ich dokonca položia do postele a spia a my sa tu takto trápime?

Pochopila som, že to nie je trest, ale DAR

No potom som pochopila, aký som vlastne dostala z neba obrovský DAR – šancu uspávať svoje dieťa – byť pri ňom, pri jeho zaspávaní a prechode do krajiny snov. Uvedomila som si, že ju môžem naladiť na pokoj, do jej srdiečka zasiať viac lásky a vďaka tomu bude mať pokojné sny. Vytvorili sme si spoločné rituály, ktoré sme dodržiavali, keď sme už sme boli zalezené pod perinou. Jedným z nich boli aj liečivé mantry, ktoré som jej šepkala do uška tesne pred tým, ako zatvorila očká.

Okrem toho, že môžete počas počas uspávania svoje deti naplniť pokojom a láskou, môžete byť aj ich liečiteľom. A čo je najdôležitejšie, môžete pri tom premeniť všetky ich zlé zážitky, ktoré prežili. Áno, dobre počujete, aj toto sa dá. Práve preto majú rodičia vo svojich rukách obrovskú moc – sme tvorcami života našich detí!

Liečivá knižka pre deti a rodičov

Naše skúsenosti sme dali na papier a vydali sme ich ako unikátnu liečivú knižku Uzdravujúce modlitbičky pre deti a rodičov. Knižka je rozdelená na 2 časti: V prvej popisujem prečo je knižka uzdravujúca, vysvetľujem, prečo je uspávanie také dôležité v živote detí a akú úlohu zohrávajú rituály. Naučím vás, aké rituály si môžete s deťmi pri uspávaní vytvoriť, ako ich liečiť a meniť ich zlé zážitky. V druhej časti je 17 uzdravujúcich modlitbičiek, ktoré sa s deťmi môžete modliť. Ich texty sú liečivé a vďaka nim bude vašich sŕdc prúdiť pokoj, láska a porozumenie.

V knižke nájdete aj kresbičky, akvarelové ilustrácie našej 3,5 ročnej dcérky Hanky, ktorá mi bola pri tvorení modlitbičiek,  ale aj celej knižky veľkou inšpiráciou. Darčekom ku knižke sú aj 2 mini ebooky 10 tipov pre šťastnejšie dieťaČo čítame na dobrú noc. Bonusov je však viac :-). Potešia vaše srdiečko na tomto linku.

K spokojnému spánku a sladkým snom pomáhajú aj zemské kryštály, ktoré môžete vašim detičkám dať pod vankúš. Spánkové sady liečivých kameňov a ich účinky nájdete tu.

V skvelom obchodíku Anjelské kamene vám poradia, ktoré kamienky vám pomôžu. Ak sa chcete s nimi naučiť pracovať, pomôže vám môj ebook Čaro kameňov.

Pôvodne sme plánovali knižku vydať začiatkom decembra, aby bola darčekom pre vás pod stromček. Ako to však býva – človek mieni a Boh mení 🙂Vesmír to chcel inak. Knižka uzrela svetlo sveta tesne pred Vianocami a tak prišla k nám domov ako krásny darček pod stromček – svetlo do nášho života na záver roka.

Starý rok končí a NOVÝ je predo dvermi. Je čas začať robiť veci inak – v súlade s láskou a potrebami našej duše a našich detí. A toto je šanca – premeniť ich uspávanie na čarovné chvíle pokoja a lásky. Je to cesta nielen premeny vzájomných vzťahov v rodine, ale aj CESTA K SEBE SAMÉMU.

A nezabudnite priatelia, ako povedal Albert Schweitzer: „Modlitby nemenia svet. Menia však ľudí a tí môžu zmeniť svet! „

Krásny sviatočný čas a veľa odvahy zmeniť svoj život k lepšiemu v novom roku 2019 prajem vám všetkým 🙂

Foto: canva.com, vlastné

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

  • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

    Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

  • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
  • Stretneme sa na Facebooku
  • Najnovšie články
  • Kategórie