Ako deti zbaviť zázračne soplov a horúčky

Včera sme mali hroznú noc.  Každú chvíľku sme boli hore, pretože k nám zavítal nechcený hosť – sopeľ. Hanke tieklo z nosa a to bol dostatočný dôvod na to, aby mrnčala a stonala celú noc. Z jednej strany sa na mňa tlačilo štvormesačné dieťa a z druhej strany trojročné, ktoré sa v spánku točilo ako kométa a stále vykrikovalo: „Mamiiii, mám sopeľ.“ Lenže poznáte to, sopeľ nie a nie si vysákať. Vlastne ani nebolo čo, lebo len tak tiekla „vodička“.

Nasledujúce ráno vstala taká umrnčaná. Rozmýšľam, čo s tým a tak sme si z núdze vymysleli vlastnú pesničku a nahrali sa na video. Pôvodne bolo určené pre ocka, aby sme mu poslali info, že už sme zlú náladu zahnali. Nakoniec sme ho vypustili do sveta :-).

Pesničku sme si pospevovali celý deň, ale sopeľ nie a nie ustúpiť, všetko sa len zhoršovalo. Večer sa k tomu pridala aj zvýšená teplota a dôvod na plač ako vyšitý. Tak sme si išli ku Matke Zemi po pomoc a spravili sme 2 dôležité veci, ktoré odporúčame každému, kto sa chce bez liekov zbaviť choroby:

1.Použite liečivé kamene

Pod vankúš sme vybrali liečivé kamene, ktoré pomáhajú upokojiť, liečiť horúčku, sople a dobre spať – vybrali sme citrín, mesačný kameň a krištáľ.

Liečivé kamene sú zázračné a nám vždy pomôžu. Treba sa však o ne správne starať a vedieť ich používať. Ak neviete, ktoré kamene na čo slúžia a ako sa o ne starať, všetky potrebné informácie nájdete v mojom eBooku Čaro kameňov.

2.Vizualizujte

Pri zaspávaní som Hanke namiesto rozprávky rozprávala, aby si predstavila, že v jej nošteku, tam, kde sú sopľové bacily, nech pošle liečivé víly, ktoré tie bacily premenia svojimi čarovnými prútikmi na krásne víly. Jej noštek potom prežiarili liečivou zlato-zelenou energiou. Opakovala som jej to viackrát. Viem, že má len tri roky, no verím, že krátku vizualizáciu zvládne. Tvárila sa, že počúva a všetko si predstavuje. Ak sa chcete naučiť aj vy vizualizovať alebo to naučiť vaše deti, prečítajte si môj eBook Meditácia – manuál začiatočníka. Vizualizovaniu sa venuje jedna jeho časť a navyše k nemu dostanete aj 3 vizualizačné cvičenia v mp3.

A tak sme po veľkých plačoch a nervozite konečne zaspali. Noc bola celkom fajn a ráno vstala s úsmevom. Sopeľ bol už menší, teda vlastne len nosovo rozprávala, ale sopeľ bol fuč, aj zvýšená teplota. Veľmi sme sa tomu tešili, lebo konečne bola zlá nálada fuč. Veď sa pozrite, ako sa tešila :-).

Milí priatelia, je jasné, že takýmto spôsobom nemusíte liečiť len vaše deti, ale aj seba. Na všetko existuje liek z prírody či už vo forme bylín, liečivých kameňov alebo vo vašej mysle. U nás to funguje na 100 %, nie je žiaden dôvod, prečo by to nemalo ísť aj u vás. Treba sa do toho len pustiť, nájsť odvahu a začať pracovať na tom, aby ste žili šťastnejšie – ako to vravím ja – eko&spirit – v súlade s Matkou Zemou a potrebami svojej duše. 

Liečivé kamene a meditácia či vizualizovanie dokážu zázraky. Aj vaša myseľ je zázračná, dokážete sa vyliečiť sami, ak si budete predstavovať vytúžený stav. Bola by veľká škoda zbytočne svoje telo alebo telíčka vašich detí prepchávať liekmi, ak sa to dá robiť inak. Stačí sa len zastaviť, upokojiť a snažiť sa žiť v súlade s potrebami Matky Zeme. Samozrejme nefunguje to tak, že sa hneď na druhý deň zobudíte ako znovuzrodený, ale určite sa vám výrazne zlepší stav. Čo je dôležité, nebudete sebe či deťom škodiť zbytočne vedľajšími účinkami liekov.
Samozrejme, základom je zbaviť sa rôznych strachov, ktoré nás spútavajú a brzdia. K tomu vám pomôže môj eBook zdarma Zbavte sa svojich strachov. Naučí vás, ako s nimi pracovať a minimalizovať ich vplyv na váš život tak, aby ste začali žiť šťastnejšie.

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

  • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

    Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

  • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
  • Stretneme sa na Facebooku
  • Najnovšie články
  • Kategórie