Poznáte Božiu schránku? Odovzdajte jej svoje starosti a túžby!

Odkaz na nasledujúce dni, ktorý vám posiela vesmír je naozaj krásny a upokojujúci:

„Ak máte starosti, obavy, nevyriešené problémy alebo tajné túžby, napíšte ich na papier a uložte do krabičky nazvanej „Božia schránka“. Odovzdáte tak všetko vesmíru, aby vám s láskou pomohol.“

Božia schránka je najkrajšia skrinka

Počuli ste už niekedy o Božej schránke? Je to krabička, do ktorej môžete uložiť na papieri napísané všetky vaše túžby, obavy alebo problémy. Je to nástroj, cez ktorý všetko, čo vás trápi odovzdáte vesmíru, aby vám s tým pomohol.

Ako si vyrobiť Božiu schránku?

Vyrobíte si ju tak, že si vyberiete krásnu krabičku, alebo si ju ozdobíte podľa svojich predstáv a budete ju používať iba na tento špecifický účel. Ja ju mám položenú na mojej parapete v pracovni a pri nej mám aj misku na obetu. Je súčasťou môjho symbolického meditačného oltára. Viac o ňom, čo všetko naň patrí sa môžete dočítať v mojom ebooku Meditácia – manuál začiatočníka. Je to praktický a inšpiratívny sprievodca, ktorý vám pomôže sa na meditovanie riadne pripraviť.

Ako to celé spraviť?

 • Svoje starosti alebo túžby napíšte na papier, aby ste tomu dali hmotnú podobu. Berte to ako modlitbu, ktorú vysielate do neba.
 • Lístok poskladajte a odložte do Božej schránky. Niekedy sa lístky pália, aby sa problémy rozplynuli. Viac o tom čítajte v minulom článku. Keď ich vložíte do nebeskej schránky, tak ich vyšlete do vesmíru.
 • Potom symbolicky spravte obetu za svoju modlitbu. Najčastejšie sa používa minca. To znamená, že do misky, pokladničky vložíte mincu hocijakej hodnoty. Nie je dôležitá jej hodnota, ale to, že niečo obetujete.
 • Na záver pamätajte na to, že je najlepšie na všetko zabudnúť – vypustiť to z hlavy. Zverili ste to do rúk nebesám a dôverujte im, že vám pomôžu :-).

Ako vyzerá moja schránka a pokladnička?

Aby ste mali lepšiu predstavu prikladám fotky mojej Božej schránky a pokladničky. Sami vidíte, že to nie je nič zložité. Ja som si vybrala krabičku, ktorú som si kúpila v Rusku a dala som si na ňu nápis Božia skrinka. Vy si ho tam nemusíte lepiť. Môžete si tú vašu skrinku naopak niečím obložiť alebo ozdobiť. Ak viete používať liečivé kamene, môžete si k nej dať napríklad selenit – kameň, ktorý vás spojí s anjelmi – aby váš odkaz odniesli do neba. Viac o liečivých kameňoch čítajte tu.

Foto: vlastný archív, foto z kariet Doreen Virtue

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

 • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

  Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

 • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
 • Stretneme sa na Facebooku
 • Najnovšie články
 • Kategórie