Aj vám sa stále životné strachy a obavy vracajú?

A zase je tu ten strach, zas a znova. Naozaj sa ho nikdy nezbavím? Pýtam sa sama seba v duchu. A odpoveď prichádza: Nie, pretože sme len ľudia.

Na strachy treba ísť vedomou prácou – meditovaním a vizualizovaním

Aj vy to tak máte priatelia? Zdá sa vám, že sa zbavíte strachov a oni sa potom k vám zozadu priplazia zas a znova a vy s nimi neustále bojujete? Bránia vám v rozlete či v tom, aby ste vo svojom živote urobili významné zmeny? Nezúfajte, je to prirodzené. Tiež som to tak mala, pokiaľ som s nimi nezačala vedome pracovať. Uvedomila som si, že silou vlastnej mysle ich môžem dostať účinne pod kontrolu.

Čo to znamená vedome pracovať?

  1. Začala som meditovať, vďaka čomu som sa ľahko a rýchlo upokojila a vycibrila som svoje vizualizovanie.
  2. Vďaka častej meditácii a vizualizovaniu som nemala problém s tým predstaviť si čokoľvek a aj to, ako napríklad každý jeden svoj strach chytám do rúk, dávam ho na kopu a potom ho zapálim.

To znamená, že som si strachy začala:

a. uvedomovať – Vždy, keď nejaký strach na mňa prišiel, bola som bdelá a uvedomila som si, že je ten strach tu a teraz.

b. snažila som sa ich vedome zbavovať – Na zbavovanie sa strachu existujú rôzne cvičenia. Mne pomohli tri, s ktorými som sa s vami rozhodla podeliť. Pripravila som pre vás eBook ako darček Zbavte sa svojich strachov, ktorý si môžete stiahnuť úplne zdarma. Nájdete v ňom spomínané tri účinné cvičenia, ktoré vám pomôžu vplyv vašich strachov na váš život výrazne znížiť, ale aj veľa ďalších vecí o strachu, ktoré vám môžu pomôcť.

Strachov sa nezbavíme, no vieme ich účinne potlačiť

Ak ste aj vy takto začali so strachmi robiť a oni sa stále vracajú, nezúfajte. Oni sa aj budú vracať. Strachov sa žiaľ nikdy úplne nezbavíme. Lebo sme len ľudia a strachy sú našou prirodzenou súčasťou. No našou vedomou prácou ich vieme mať pod kontrolou tak, aby na náš život nemali negatívny vplyv.

Neviete meditovať či vizualizovať?

Nevadí, ja vám s tým pomôžem. Napísala som pre vás eBook Meditácia – manuál začiatočníka, ktorý je inšpiratívnym a praktickým sprievodcom v meditovaní. Viac ako 100 strán tipov a fotografií a mojich dlhoročných skúseností.

Ak sa odhodláte ku zmene a začať vedome pracovať so svojimi strachmi, vlastne sa vydáte na cestu objavovania vašej duše. Mnohí sa pritom obávajú, pretože nevedia, čo ich na tej ceste čaká. Aj ja som sa na takú cestu vydala. Bolo to už dávno, no podarilo sa mi dva intenzívne roky mojej premeny zachytiť aj v príbehu a vydať knižne pod názvom Meditácia – cesta k sebe. Kniha vám navyše sprostredkuje aj moje vízie, ktoré som v meditáciách zažívala v obrázkoch. Namaľovala som ich pre vás viac ako 50!

Je to tak, práca na sebe nikdy nekončí! Ak strachy prídu, už viete, ako sa ich zbaviť.

Čo je dôležité?

Ak s nimi budete vedome pracovať, už budú prichádzať menej a menej a ich vplyv bude slabší a slabší :-).

 

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov