Liečivú vodu si doma môžete vyrobiť sami

70 % nášho tela tvorí voda, preto je to snáď najdôležitejší nápoj, ktorý by sme mali piť. Čistá, priezračná, uzdravujúca. Ale je taká aj tekutina, čo nám doma tečie z kohútikov? Asi nie. Obsahuje ťažké kovy, pesticídy, desiatky neidentifikovateľných prvkov, hormóny. To všetko sa ešte prebíja chlórom. Tak čo teda mám piť? Pýtam sa samej seba. Treba investovať stovky eur do osmóznych filtrov alebo radšej nepiť vodu?

Veľa otázok, no mne do srdca prichádza jediná odpoveď. Voda je život. My sme však tvorcami nášho života, vieme meniť našu budúcnosť, naše nastavenia a rovnako dokážeme meniť aj vodu, ktorú pijeme. Stačí tomu venovať len pozornosť a chvíľu času. A to sú náklady, ktoré určite stoja zato.

Výskumy ukazujú, že voda je vodivá a dokáže niesť program

Výskumy hovoria, že voda je nositeľom informácií. Reaguje na zmeny magnetického poľa (Giorgio Piccardi, 1895–1972), ale na štruktúru jej hmoty má vplyv aj hudba a zvuk (A. Lauterwasser), teda vibrácie. Aj publikácie Dr. Emota, prof. Antonova či dr. Lee Lorenzena dokazujú, že voda vie uchovávať informácie a energiu a reaguje na duševné či emocionálne procesy. Dr. Emoto robil výskum, v ktorom fotil kryštály vody a porovnával ako vyzerajú, ak im človek vysiela pozitívne myšlienky a negatívne.

Možno sa teraz nad tým nejeden vedec zasmeje. Ale rovnako sa správajú aj rastliny. Prečítajte si viac o výskume v Ikea. Tie kvety, ku ktorým sa správali pekne prosperovali a tie, ktorým hovorili škaredo a nadávali uvädli.

Uzdravujúcu vodu si môžeme vyrobiť sami

Myšlienka a slová jednoducho majú energiu a silu. A toto môže byť aj naša cesta. Ak voda dokáže niesť v sebe program a meniť ho v závislosti od vonkajších podmienok, môžeme jej štruktúru zmeniť napr. liečivými kryštálmi, ktoré vibrujú na istých frekvenciách ako napr. naše orgány.

Rovnako vodu, ako nosič energie môžeme nabíjať pozitívnymi a uzdravujúcimi zámermi. Lebo v to, čo verím, to aj som. Ak budem veriť, že ma tá voda uzdraví, jednoducho to urobí.

Čo všetko preto musíme my spraviť? V prvom rade treba na to myslieť, keď si nalejete vodu do džbánu. Treba tomu venovať chvíľu času. Vodu teda môžete upravovať nasledovne:

  1. Šungitom – sibírskym kameňom, ktorý sa používa na rušenie elektromagnetických polí, ale aj na harmonizáciu vody.
  2. Krištáľom či inými liečivými kameňmi – vďaka krištáľu, ametystu či ruženínu si vyrobíte kryštálovú vodu, ktorá bude niesť informácie týchto troch kameňov. Viac o tom sa dočítate v ebooku Čaro kameňov.
  3. Myšlienkami a pozitívnymi zámermi – napustite si vodu do džbánu, položte naň svoje ruky a predstavujte si, ako do vody vstupuje liečivá energia. Vkladanie pozitívnych zámerov môžete spraviť popri tom, tak, že budete si vravieť: „Táto voda je čistá, má pre mňa liečivé a uzdravujúce účinky.“

Záleží len na vás, ktorý spôsob si vyberiete, ale uvidíte, že takto upravená voda, do ktorej vložíte kus svojej sily a energie bude mať úplne inú chuť. Ja navyše k nej vždy pridávam aj bio citrón, lebo citrón má zasadotvorný účinok a zmierňuje prekyslenie organizmu.

Ak s liečivými kameňmi, resp. kryštálmi (šungit, ametyst, krišťáľ, ruženín a pod.) neviete pracovať, vďaka môjmu ebooku Čaro kameňov sa to rýchlo a jednoducho naučíte. Vysvetlí vám, na akom princípe ich liečenie funguje, ako sa o kamene správne starať, ako ich využívať na liečenie tela, duše, na meditovanie, harmonizáciu vody či ochranu domu.

Priznám sa, že často som riešila aj fľašku, v akej nosíme vodu. Nosili sme sklenenú, ale mala široké hrdlo a zle sa deťom z nej pilo, navyše bola ťažká. A tak ju striedame s plastovou. Neberiem to tragicky, skôr sa snažím do vody vždy, bez ohľadu nato, v akej ju máme fľaši vniesť pozitívnu myšlienku. Ukazujem to aj deťom, aby videli, akú silu máme sami v sebe od mala. Aby si pomaličky začali uvedomovať, že sami dokážeme zmeniť svet a uzdraviť jeho aj seba.

Prajem dobrú chuť k uzdravujúcemu dúšku vami vyrobenej liečivej vody 🙂

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov