Meditácia o liečivej sile zimy

Už druhý deň sneží. Je večer. Pozerám von spálňovým oknom, z ktorého mám výhľad na celý náš dvor. Bylinková špirála, ktorú sme vybudovali tento rok zo starých tehál má snehovú čiapku. Vedľa nej je nahý strom ozdobený bielymi vianočnými svetielkami. Celý dvor pokrýva súvislá asi 30 cm vrstva snehu. Jeho kryštály sa lesknú v žiare svetielok. Inak je všade tma tmúca a obrovské ticho.

Bol to pohľad, ktorý sa mi vryl do pamäti. Hľadela som na ten obraz v nemom úžase a videla som samú seba, ako stojím pri tom osvetlenom strome, do poly lýtok v snehu a nasávam tú obrovskú silu zimy. A z toto úžasného pocitu sa zrodila meditácia, ktorú som pre vás pripravila. Aby ste aj vy ochutnali z mojich pocitov.

Verím, že vám pomôže načerpať zo sily zimy a umožní vám vstúpiť na cestu premeny vášho života. Zimná meditácia je prvá z cyklu meditácií, ktoré som pre vás pripravila. Vždy budú čerpať zo sily daného ročného obdobia.

Meditáciu ZIMNÁ KRAJINA si môžete STIAHNUŤ ZADARMO TU:

Prosím nezabúdajte na to, že predtým, ako začnete meditovať je dobré:

  1. Vyčistiť si hlavu, zbaviť sa myšlienok, ktoré odpútavajú vašu pozornosť.
  2. Uzemniť si telo.
  3. Uvoľniť si telesnú schránku.

A až potom sa môžete pustiť do sveta meditovania. Ak neviete, ako sa to robí, rada vás to naučím. Môj ebook Meditácia – manuál začiatočníka vám pomôže nielen s cvičeniami, ako si vyčistiť hlavu či uzemniť a uvoľniť telo, ale naučí vás toho aj oveľa viac.

Aj vás meditovanie očarilo? Túžite sa začať rozprávať s vlastnou dušou a vyraziť na cestu svojej životnej premeny, no obávate sa, čo vás všetko na nej môžete stretnúť? Ja som to zažila a napísala som o tom knihu – pre vás! Aby ste sa nemuseli obávať a tápať v neznáme, ale aby ste sa inšpirovali. Moja tlačená kniha Meditácia – cesta k sebe je viac ako 150 strán skúseností, ako mi meditovanie pomohlo zmeniť môj život a objaviť moje poslanie. Aké odkazy mi prichádzali a aké pravdy prenikali na povrch. Viac ako 50 farebných kresieb – vízií, ktoré som v meditáciách zažívala.

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov