Rozprávali ste sa už so stromovým duchom?

Vonku krásne žiari slnko a stromy pučia. Napadlo vás niekedy pri prechádzke lesom alebo aj na vašom vlastnom dvore rozprávať sa so stromovým duchom?

To, že stromy sú živé bytosti je jasné, rovnako je to aj s riekami (na Novom Zélande uznali ich rieku Whanganui za živú bytosť). Majú dušu, ktorá v nich prebýva. Môžete sa s ňou rozprávať, ako so svojou dušou. Ich duše sú staré a múdre. Ak sa k nim prihovoríte, povedia vám posolstvo, ktoré je pre vás dôležité.

Ako sa s dušou stromu rozprávať?

Môže sa vám to zdať až neuveriteľné, no je to pomerne jednoduché.

Sú pre to dôležité tieto 4 veci:

  1. utíšiť svoju myseľ
  2. upokojiť svoje srdce
  3. objať strom alebo sa ho dotýkať rukami
  4. priložiť ucho ku kmeňu

Ak chcete, môžete sa ho vopred spýtať, alebo len jednoducho počúvať, čo vám hovorí. Je to podobné, ako s vašou dušou, tiež sa s ňou môžete rozprávať v meditáciách. Ja som to robila toľkokrát a zažívala som pri tom také krásne vízie, že som z toho napísala a vydala knihu :-). Dozvedela som sa od nej toľko posolstiev, ktoré mi úplne zmenili život.

 

Ukážte stromového ducha aj svojím deťom!

Rozprávanie sa so stromovým duchom je čarovná vec! Zapojte do toho aj vaše deti. Zoberte ich do lesa, nech si nájdu strom, ktorý sa im páči a môžu sa začať s duchom stromu rozprávať. Nebojte sa, oni sa na neho napoja bez problémov.

Aj my s Hankou to tak robíme. Ideme do lesíka a rozprávame sa so stromami. Dokonca sme vám pripravili aj malé video, ako to spraviť.

Aby ste deti viac priblížili k Matke prírode a ukázali im dôležitosť stromov, ale aj celého prírodného mechanizmu, môžete ich inšpirovať aj rozprávkami. Ja zbožňujem Škriatka Korienka, on komunikuje so stromovými duchmi :-). Je síce v češtine, takže hneď keď čítam aj prekladám do slovenčiny, ale z tých rozprávok ide božský pokoj.

Milí priatelia, neleňte a bežte von – sami alebo so svojimi deťmi! Objímajte stromy! Upokojte svoju myseľ a vnútro, utíšte sa a komunikujte so stromovými duchmi. Nezabúdajte na to, že vaša myseľ a srdce musia byť utíšené, inak váš vnútorný nepokoj prehluší dušu stromu.

Napojte sa na stromy. My aj stromy pochádzame od Matky Zeme, sme spojení pokrvným putom, sme jej bunkami. Dala nám život a preto si to treba vážiť a užívať si jeho krásu a čaro.

Ak sa obávate, že si druhí budú o vás myslieť, že ste sa zbláznili, zahoďte svoj strach. Zbavte sa ho, je to váš život! Sami ste strojcom svojho šťastia. Ak budete žiť v súlade so Zemou, ktorá vám dala život a načúvať jej potrebám, váš život bude šťastnejší.  Ak sa aj tak obávate, prečítajte si môj eBook zdarma Zbavte sa svojich strachov. Pomôže vám sa od strachov oslobodiť a začať žiť šťastnejšie. 

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov