Čítajte a vydajte sa na čarovnú cestu k duši

„Vaša duša je ako vesmír – nekonečná a plná odpovedí, ktoré tam na vás čakajú, stačí sa len načiahnuť, stačí tak málo! Mnoho ľudí nenaberie odvahu a tápajú a trápia sa celý život. Nájdu sa však aj takí, ktorí chcú mať život vo vlastných rukách a nie byť riadení niekým iným. Zozbierajú silu a odvahu a pustia sa do toho.“

Meditácia – cesta k sebe

Juchúúú, má byť krásny víkend a ja sa veľmi teším. Aj vy sa chystáte oddychovať a relaxovať? Alebo chcete zapracovať na svojom novom živote? Môžete robiť oboje naraz :-). Prečítajte si ukážku z mojej knihy Meditácia – cesta k sebeOddýchnete si pri tom a zároveň načerpáte inšpiráciu k vykročeniu za vlastnou dušou.
Kniha hovorí o mojej ceste k vlastnej duši, ako som s ňou začala komunikovať a napĺňať jej potreby, čo ma doviedlo k šťastnejšiemu životu. Obsahuje aj viac ako 50 mojich ilustrácií – vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. 
 
 
Ja som si za cestu k sebe vybrala meditovanie, ako spôsob komunikovania s mojou dušou. Pretože ma to úžasne upokojuje a v tom tichu dostávam odkazy, ktoré menia môj život.
Možno niektorí z vás namietajú, že oni meditovať nevedia. Nevadí priatelia, chce to len trochu času a trpezliovsti, rada vás to naučím. Pripravila som pre vás praktickú a inšpiratívnu príručku, ktorá sa volá rovnako ako moja kniha Meditácia – cesta k sebe.
Stiahnite si tri kapitoly, ktoré vám z lásky dávam a čítajte, inšpirujte sa, meditujte. Je to jedna z ciest, ako začať žiť oveľa šťastnejšie a naplnenejšie.
Prajem vám krásny slnečný víkend a pekné čítanie  🙂
Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

  • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

    Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

  • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
  • Stretneme sa na Facebooku
  • Najnovšie články
  • Kategórie