Moja myseľ je plná pokoja a lásky

Dnes na môj Strom života – strom lásky k sebe © pribudla ďalšia krásna afirmácia – Moja myseľ je pokojná a plná lásky. Áno, cítim, že presne to potrebujem. Moja myseľ je v týchto dňoch ako rozbúrené more. Cítim, ako mi myšlienky víria v hlave až mi doslova brní. Moja ruka jednoducho presne vie, ktorú vetu lásky má vytiahnuť, aby som sa ňou celý týždeň zaoberala a prijímala ju do svojho srdca.

 

Moja myseľ je ako rozbúrené more. Myšlienky mi v nej hmýria, víria, lietajú rýchlosťou blesku. A čo vy? Ste na tom podobne? Ak sa chceme zmeniť, musíme sa zastaviť, upokojiť a naplniť láskou. Ako však upokojiť rozbúrené more? Je to vôbec možné? Ja viem, že je. O tom, ako upokojiť svoju myseľ som písala v mojom eBooku Meditácia – manuál začiatočníka.

Nie je to ľahké, no je to výzva. Často nás mátajú rôzne strachy, ktoré nás brzdia na ceste vpred ku šťastnejšiumu životu. Ak sa chcete týchto strachov zbaviť, prečítajte si môj eBook zdarma Zbavte sa svojich strachov. Pomôže vám sa od strachov oslobodiť a začať žiť šťastnejšie.

Tu prinášam dva základné spôsoby vyčistenia hlavy a upokojenia mysle.

  1. Sviečka v hlave

Predstavte si, že vidíte do vnútra svojej hlavy. Je tam tma a vodná hladina. Jemne sa vlní. Na nej pláva orechová škrupinka a v nej je zapálená útla sviečka s veľkým plameňom. Pokúste sa na nič nemyslieť iba na tú sviečku. Hladinu sa snažte upokojiť tak, aby sa sviečka v škrupinke prestala nakláňať zo strany na stranu.
Potom sa sústreďte na oheň sviečky. Je veľký. Sviečka sa rýchlo topí. Sledujte ako po nej stekajú veľké kvapky vosku a sviečka sa stále zmenšuje a zmenšuje ….

2. Myšlienky z hlavy preč

Táto druhá metóda je trochu iná. Pozrite sa do svojej hlavy. Vidíte tam svoj mozog a okolo neho prúdi desiatky až stovky myšlienok. Každú myšlienku vidíte ako vetu. Všetkým týmto myšlienkam prikážte, aby opustili vašu hlavu. Ak tam náhodou nejaké zostanú – zoberte každú jednu myšlienku vo forme vety do ruky a odložte ju z hlavy preč. Urobíte to toľkokrát až vaša hlava zostane úplne prázdna. Nebude v nej prúdiť už žiadna myšlienka…..ani slovo. Bude v nej úplné ticho. Potom si predstavte, ako sa váš mozog premení na guľu žiarivého svetla a to zaleje celú vašu hlavu. Celý ten čas sa snažte na nič nemyslieť.

Tak idem na to, usádzam sa v tichu a snažím sa dostať pokoj do svojej hlavy a do svojho srdca. Začínam meditovať a spájať sa s vlastnou dušou. Svoju myseľ napĺňam pokojom a láskou.

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Žiť šťastne sa dá naučiť>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov