70 % nášho tela tvorí voda, preto je to snáď najdôležitejší nápoj, ktorý by sme mali piť. Čistá, priezračná, uzdravujúca. Ale je taká aj tekutina, čo nám doma tečie z kohútikov? Asi nie. Obsahuje ťažké kovy, pesticídy, desiatky neidentifikovateľných prvkov, hormóny. To všetko sa ešte prebíja chlórom. Tak čo teda mám piť? Pýtam sa samej seba. Treba investovať stovky eur do osmóznych filtrov alebo radšej nepiť vodu?
Veľa otázok, no mne do srdca prichádza jediná odpoveď. Voda je život. My sme však tvorcami nášho života, vieme meniť našu budúcnosť, naše nastavenia a rovnako dokážeme meniť aj vodu, ktorú pijeme. Stačí tomu venovať len pozornosť a chvíľu času. A to sú náklady, ktoré určite stoja zato.
Výskumy ukazujú, že voda je vodivá a dokáže niesť program
Výskumy hovoria, že voda je nositeľom informácií. Reaguje na zmeny magnetického poľa (Giorgio Piccardi, 1895–1972), ale na štruktúru jej hmoty má vplyv aj hudba a zvuk (A. Lauterwasser), teda vibrácie. Aj publikácie Dr. Emota, prof. Antonova či dr. Lee Lorenzena dokazujú, že voda vie uchovávať informácie a energiu a reaguje na duševné či emocionálne procesy. Dr. Emoto robil výskum, v ktorom fotil kryštály vody a porovnával ako vyzerajú, ak im človek vysiela pozitívne myšlienky a negatívne.
Možno sa teraz nad tým nejeden vedec zasmeje. Ale rovnako sa správajú aj rastliny. Prečítajte si viac o výskume v Ikea. Tie kvety, ku ktorým sa správali pekne prosperovali a tie, ktorým hovorili škaredo a nadávali uvädli.
Uzdravujúcu vodu si môžeme vyrobiť sami
Myšlienka a slová jednoducho majú energiu a silu. A toto môže byť aj naša cesta. Ak voda dokáže niesť v sebe program a meniť ho v závislosti od vonkajších podmienok, môžeme jej štruktúru zmeniť napr. liečivými kryštálmi, ktoré vibrujú na istých frekvenciách ako napr. naše orgány.
Rovnako vodu, ako nosič energie môžeme nabíjať pozitívnymi a uzdravujúcimi zámermi. Lebo v to, čo verím, to aj som. Ak budem veriť, že ma tá voda uzdraví, jednoducho to urobí.
Čo všetko preto musíme my spraviť? V prvom rade treba na to myslieť, keď si nalejete vodu do džbánu. Treba tomu venovať chvíľu času. Vodu teda môžete upravovať nasledovne:
Záleží len na vás, ktorý spôsob si vyberiete, ale uvidíte, že takto upravená voda, do ktorej vložíte kus svojej sily a energie bude mať úplne inú chuť. Ja navyše k nej vždy pridávam aj bio citrón, lebo citrón má zasadotvorný účinok a zmierňuje prekyslenie organizmu.
Ak s liečivými kameňmi, resp. kryštálmi (šungit, ametyst, krišťáľ, ruženín a pod.) neviete pracovať, vďaka môjmu ebooku Čaro kameňov sa to rýchlo a jednoducho naučíte. Vysvetlí vám, na akom princípe ich liečenie funguje, ako sa o kamene správne starať, ako ich využívať na liečenie tela, duše, na meditovanie, harmonizáciu vody či ochranu domu.
Priznám sa, že často som riešila aj fľašku, v akej nosíme vodu. Nosili sme sklenenú, ale mala široké hrdlo a zle sa deťom z nej pilo, navyše bola ťažká. A tak ju striedame s plastovou. Neberiem to tragicky, skôr sa snažím do vody vždy, bez ohľadu nato, v akej ju máme fľaši vniesť pozitívnu myšlienku. Ukazujem to aj deťom, aby videli, akú silu máme sami v sebe od mala. Aby si pomaličky začali uvedomovať, že sami dokážeme zmeniť svet a uzdraviť jeho aj seba.
Prajem dobrú chuť k uzdravujúcemu dúšku vami vyrobenej liečivej vody 🙂