Zanechávanie vedomých stôp lásky pre našu Zem

Dostali sme od nej z lásky život. Dostali sme priestor, kde môžeme svoj život krásne a plnohodnotne žiť. Dostali sme vodu, vzduch, dostali sme liečivé byliny a liečivé kamene, dary, ktorými si môžeme liečiť zdravie a vzťahy. Dostali sme aj potravu, aby sme dokázali prežiť.

Pomohla nám na tento svet a z lásky nám tu pomáha prežiť čo najhodnotnejšie. Dala nám všetky svoje zdroje a čo dostala od nás? Namiesto lásky a starostlivosti sa jej dostalo len drancovania zdrojov a neľútostného plienenia.

Len zmena srdca a vedomia nás dokáže zachrániť

No nastáva čas uvedomenia si potreby zmeny. Ak chceme Zem zachrániť, musíme zmeniť najskôr sami seba, aby sa naše srdce naplnilo láskou a musíme vychovávať inak aj naše deti. Viem, že už veľa z vás sa snaží o ochranu Zeme a žiť v súlade s jej potrebami. O snahách našej rodiny sa viac môžete dočítať v mojich článkoch na blogu a mojom životnom príbehu a o tom, ako mi cesta k vlastnej duši zmenila život zase v mojej knihe. Zažíva rozmach permakultúra a živé záhrady, vysádzame stromy, staráme sa o prírodu, no zdá sa, že je to stále málo. Za tie roky sa narobilo toľko škody…..

My sme sa s našou dcérkou Hankou rozhodli začať Zem liečiť. Nie, tento krát žiadnymi rituálmi ani meditáciami, ale skutkami. Tu, v tejto realite sme začali vo svojom okolí zanechávať vedomé stopy lásky pre našu Zem.

Zanechávame stopy lásky v našom okolí

Už dávno nepršalo a my sme po nociach prosili Archanjela Uriela a Matku Zem, aby nám poslali dážď. Ráno sme s kamienkov vyskladali u nás na dvore takéto krásne srdiečko a dali sme do jeho vnútra aj zelené pierko, na znak liečivej lásky. Vizualizovali sme si, že srdiečko napĺňame láskou z nášho srdca a ono lieči Zem. Do večera pršalo. Tak sme sa veľmi tešili.

Vymysleli sme si pri tom aj vlastnú pesničku: „Zbieram, zbieram kamienky pre matičku Zem a potom jej z lásky srdce uvijem.“ 

Dokonca sme pre vás natočili aj krátke video :-).

Keď sme boli zase v parku, vytvorili sme z kamienkov motýľa Rafaela liečiteľa, ktorý uzdravuje nielen nás a naše srdcia, ale aj našu planétu. Motýľ je symbolom premeny (z húsenice na krásneho motýľa), preto sme ho vyskladali. Aby premenil naše srdcia a naše vedomie, aby sme začali viac všetci cítiť potreby Zeme a reagovali na ne.

Dokážete to aj vy!

A takto milí priatelia môžete krok po kroku zapojiť aj vaše deti, aby si od mala uvedomovali, že od Zeme dostali priestor pre život, ale je potrebné sa o ňu starať. A teraz, v časoch, kedy je vysilená a ubolená, je treba ju liečiť nielen správaním sa ekologickejšie, ale aj posielaním lásky z vlastného srdca, pretože láska liečiť.

A tak môžete spolu na výletoch či prechádzkach zanechávať vedomé stopy lásky, ktoré budú Zem liečiť a uzdravovať, pretože energia, ktorú do tohto aktu vložíte dokáže naozaj zázraky.

Nezabúdajte však na to, že aby to deti bavilo, je potrebné to poňať aj trošku hravo. Je to vážna a dôležitá vec liečiť Zem, ale dá sa pri tom aj dobre zabaviť :-).

Môžete si vymyslieť pri tvorení a liečení tom vlastnú pesničku. Len nemôže byť moc dlhá, lebo malé deti zdĺhavé veci nebavia, nemajú na to ešte dostatok trpezlivosti. Postačí aj jedna veta, ako sme si to vymysleli my.

Dôležitý je zámer, myšlienka, čin a láska v srdci!

 

Cez vlastné príbehy pomáham ľuďom objavovať cestu k vlastnej duši, aby mohli pochopiť jej poslanie a cieľ a vďaka tomu premeniť svoj život z pustatiny na slnečnú krajinu - na svoj ŽIVOT SNOV! Milujem prácu s liečivými kameňmi a tak som pre vás napísala eBook Čaro kameňov>>, ktorý vás naučí ako s nimi pracovať, liečiť sa, ochraňovať a meditovať. Po svojich skúsenostiach s vyhorením som napísala eBook Vyhoreli ste? 15 rád, ktoré premenia vaše vyhorenie na výzvu a zmenia váš život>>, aby ste sa aj vy vedeli zo stavu smútku a odpojenia od vlastnej duše dostať. Svoje skúsenosti som spísala aj v tlačenej knihe Meditácia – cesta k sebe>>, ktorá rozpráva moju cestu k vlastnej duši a obsahuje viac ako 50 farebných obrázkov – mojich kresieb vízií, ktoré som v meditáciách zažívala. Keďže meditácia bolo pre mňa dôležitým nástrojom, vďaka ktorému som sa spájala s vlastnou dušou, pripravila som aj pre vás inšpiratívnu a praktickú príručku na meditovanie Meditácia - manuál začiatočníka>>. Naučí vás, ako si vytvoriť vhodný priestor na meditovanie, ako si pomôcť hudbou, kameňmi a vôňou, ako si vyčistiť myseľ a uzemniť sa, ako vizualizovať a mnoho ďalších vecí. Celý môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentáru. . Zásady spracovania osobných údajov

  • eBook Zdarma – ZBAVTE SA SVOJICH STRACHOV!

    Stiahnite si môj eBook ZDARMA a naučte sa zbaviť strachu, ktorý vás ovláda a brzdí v tom, aby ste začali ŠŤASTNE ŽIŤ!

  • Uzdravte sa sami liečivými kameňmi
  • Stretneme sa na Facebooku
  • Najnovšie články
  • Kategórie